Back to Question Center
0

Yararlı İpuçları ve Semalt From Püf Noktası ve Spam Web Sitenizi Nasıl Hariç Tutulacağı Üzerine

1 answers:

Ayrıca spamdexing olarak da bilinen referans yönlendirici bombardıman, WordPress web sitenizi bir haftadan daha kısa bir sürede çökertecek olan dijital pazarlama sektörlerindeki mevcut eğilimdir. Son birkaç ay içinde, e-ticaret web sitelerini etkileyen bir web gezgini ve hayalet yönlendiren spam'ın davaları bildirildi ve gelişmenin ilk safhalarında siteler için büyük bir tehlike oluşturuyor.

Son zamanlarda, bebekler ve çocuklar üzerine odaklanan bir fotoğrafçılık sitesi başlattık. Yeni bir web sitesi olarak, web sitemizi geliştirmeye odaklandık, ancak tarayıcıların siteyi dizine eklemelerini engellemeyi unuttuk. Maalesef hayalet yönlendiren spam ve tarayıcı spam, yararlanma fırsatı buldu. Bir porno sitesinden gelen tavsiyeleri almaya başladık.

Webmaster olarak, kötü niyetli tavsiyelerin kendisini köşeye sıkıştırdığını bulmak istemezsiniz. Paletli yönlendiren spam, kötü amaçlı bağlantılar göndermek ve yeni geliştirilen web sitenize sahte trafik çekmek için kullanılır. Uzun vadede, trafiğinizin nereden geldiğini belirlemek amacıyla bağlantıyı tıklayarak son bulacaksınız. Spam gönderenler bu şekilde dolar kazanıyor. İşte Jack Miller, Semalt Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi, web sitenizdeki tarayıcı ve spam'leri hariç tutmanıza yardımcı olacak hileler ve ipuçları.

Yönlendiren spam hakkında bilmeniz gerekenler

Spammers web sitesi sahiplerine ve çevrimiçi pazarlamacılar yaklaşım zaman geçtikçe değişiyor. Şu anda, spam gönderenler otomatik olarak web sitesi sahiplerine istekte bulunmakta ve web sitesi sahiplerini kötü amaçlı web sitelerine yönlendiren sahte URL bırakmaktadır. Bir saldırgan, çevrimiçi pazarlamacılar meraktan otomatik bağlantıları tıklatmak için hile yapar. Bağlantıları tıkladıktan sonra, spam gönderenler aslında bir reklam ücreti olarak adlandırılan gerçek para kazanmaya başlarlar.

Tarayıcı yönlendiren spam, web sitenizdeki taklit trafikte çalışıyor. Taklit edilen ziyaretlerden kaynaklanan süre yüksek bir hemen çıkma oranı ve minimum oturum süresi sağlar; bu, algoritmaların, dönüştürme anahtar kelimenizi ihmal edilebilir derecede sıralama yapmasına yol açan kritik bir faktördür. Spam gönderenler, otomatik kodların Google analytics kodunuzu kötüye kullandıkları ve verilerinizi eğriltmelerinin sonucunu doğuran hayalet yönlendirme spaminden yararlanırlar.

Tarayıcınızı ve spam'ınızı analizinizden nasıl hariç tutacağınıza ilişkin hileler

Yönlendiren spam'ı engellemek için GM Block Bots'u kullanma

Webmaster, analizinizde tarayıcı yönlendiren spam ile karşılaşıyor mu? Panik yapmaya gerek yok. GM Block Bots, Google Analytics'inizden en iyi-seo-solution.com ve blackhatworth.com gibi tarayıcıları ve spam'leri hariç tutmak için çalışan en mükemmel WordPress eklentilerinden biridir. Bir WordPress eklentisini kullanarak yönlendiren spam'ı kaldırmak için web sitenize en yeni GM Block Bot sürümünü yükleyin ve ardından etkinleştirin.

Yönlendirici spam'ı engellemek için .htaccess dosyası kullanma

Bir webmaster olarak, .htaccess dosyası kullanarak yönlendiren spam'ı kolayca engelleyebilir veya hariç tutabilirsiniz. Bu yapılandırma dosyası, kötü amaçlı URL'lerin WordPress web sitenize yönlendirilmesini engellemek için çalışır. Tarayıcı yönlendireninin kampanyanızın kayıtlarıyla çarpık olmasını engellemek için .htaccess dosyanıza oluşturulan bir kod ekleyin.

Hayalet yönlendiren hakkında bilmeniz gerekenler

Tarayıcı yönlendiren spam ile karşılaştırıldığında, hayalet yönlendiren spam, spam URL'leri engellemek için filtreler oluşturarak hariç tutulabilir. Yasadışı URL'lerin hesabınıza veri sağlanmasını engellemek için geçerli bir ana makine adı oluşturun ve kullanın.

Botları, yönlendiren spam'ı ve web sitenize yönlendirmeden kaynaklanan istenmeyen trafiği engelledikten sonra, web sitenizin trafiğini büyük bir düşüş beklemektedir. Bununla birlikte, hemen çıkma oranınız artar ve oturum süresi uzun sürelerle karşılaşırsınız. Tarayıcınızı ve spam'inizi Google Analytics raporunuzla çarpıklığından çıkarmak için dikkatli ve aktif olun Source .

November 26, 2017