Back to Question Center
0

SEO ve ndash hakkında bilmeniz gereken her şey; Semalt Uzmanı

1 answers:

Arama Motoru Optimizasyonu, kullanıcıların bazı belirli web sitesi içerik türlerini arayan arama motoru ziyaretçilerinden trafik alması nedeniyle bir dijital pazarlama tekniğidir . SEO, web sitelerinin müşterileri ile etkileşim biçimini etkileme eğiliminde olan içerik pazarlama ve dijital pazarlama tasarımlarının önemli yönlerini içerir. Aynı şekilde, web siteleri, arama motoru algoritmasının SERP'lerde safları üretme biçimindeki sıralamalarını etkileme eğilimindedir. SEO, web sitenizi belirli arama terimleri için arama motorlarında olumlu bir konuma getirebilir. Başarılı şirketler kendi web siteleri için birden fazla SEO siteleri var. Lisa Mitchell, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, bilmeniz gereken en iyi şeylerden bazılarının şunları söylediğine inanmaktadır:

'1. İyi içerik oluşturun. İçerik alaka düzeyi, arama motorlarında bir web sitesi sıralamasını iyi yapan yöntemlerden biridir. Sonuç olarak, nişinizle alakalı ve yetkili bir içerik yazmalısınız. Arama motoru algoritmaları, içeriğinizde mevcut olan anahtar kelimeleri SERP'ye göre sıralayabilirsiniz.

2. UX önemlidir. Sayfa düzeni web sitenizi çekici hale getirirken çok önemli bir rol oynamaktadır. Kullanıcı, çekici olmayan birden fazla görünen bir siteye yüksek katılım süresi bulma eğilimindedir. UX, sitenizi öncelikle bir Google Arama Sayfasında görünmesini sağlayabilen en önemli etkenlerden biridir. Web sitenizin tasarımına mükemmel bir dokunuş yapmayı düşünmelisiniz.

3. Backlinking önemlidir. Anahtar kelime arama gibi diğer SEO etkinliklerinin bir parçası, web sitenizde ve diğer etkinliklerinizde uygulama için iyi yasal geri oluşturmak önemlidir. Web sitenize işaret eden geri bağlantılar, etki alanınızın otoritesini arama motoru sonuçlarında göze çarpar hale getirir. Misafir gönderme gibi faydalı SEO etkinliklerinden gelebilecek ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışta bulunmanızın yararı olabilir.

4. Analitik Güç. İş ölçütleri sunan bazı araçlar, SEO gerçekleştirirken bir web yöneticisi için büyük önem taşır. Örneğin, bu araçları kullanarak SEO kampanyanızın ilerlemesini izleyebilir ve izleyebilirsiniz. Araçların web sitenizde çalışma biçiminde gerekli ayarlamaları yapmak da mümkündür. Nişinizde hakim olmak, sitenizin çalışma biçimine göre büyük rakiplere karşı kolay olabilir. Sitenizi SEO kampanyasında harika hale getiren çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz.

5. Sosyal Medya Pazarlaması Konuları Bilginin viral hale getirilmesinin yollarından biri de paylaşmaktır. Sosyal medya siteleri, viral içeriği paylaşarak gelirlerini arttırır. Kullanıcılar, ilgili tarafların ağları üzerinden web sitenize bağlantılar iletebilirler.

6. İçerik oluşturma SEO'nun yalnızca bir parçasıdır. İçerik pazarlaması, pazarlamacıların kampanyalarında kullanması gereken önemli bir tekniktir. Örneğin, web siteniz için içerik oluştururken başarılı bir pazarlama kampanyası yapmak mümkündür. Maalesef, yalnızca SEO sürecinin yarısı kadarını oluşturmaktadır.

7. Google Cezaları kaçının. Siyah şapka SEO web sitenize derecelendirmenin çok ağır cezası verebilir. Rakibiniz için negatif SEO uygulamak kadar anahtar kelime doldurma gibi yasa dışı taktiklerden kaçının. Bu süreç, insanların web sitenizle etkileşim biçimini artırabilir.

November 24, 2017
SEO ve ndash hakkında bilmeniz gereken her şey; Semalt Uzmanı
Reply