Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Neden Web Sitesi İçin Düğmeler Google Analytics'te Şov Ediyor?

1 answers:

İnternet, sayısız işletmenin e-ticaret girişimleriyle çevrimiçi başarılı olmalarına yardımcı olur. Aynı şekilde, korsanların ve diğer kötü niyetli kişilerin çevrimiçi girişimleri ile gerçekleştirmeye çalıştıkları genel sürecin eşit parçaları var. Çoğu işletme, başarılı e-ticaret şirketlerini kurarak müşterilerini çevrimiçi hale getirir. dijital pazarlama ile, spam e-postalarının gelen kutunuzdan tamamen kaybolmasına yönelik sayısız girişimi eklemek mümkündür. Her şeyden önce, dijital pazarlama becerileri, Arama Motoru Otomasyonu (SEO) gibi süreçleri otomatikleştiren yeni araçlar getirir.

İnternet pazarlama araçlarından bazıları spam saldırılarına maruz kalmaktadır. Web sitenizin tüm göz atma süresini güvenli hale getirmek için bu araçlardan bazılarında tavsiye spam'ı engellemek gereklidir. Sitenizin güvenliği, yönlendirme spam'ı engellemek için yerinde anti-spam tekniklerine bağlı olduğunu unutmayın. Ziyaretçinizin bilgisini ve işinizin istikrarını koruyabilirsiniz. Google Analytics, birçok web yöneticisinin çoğu pazarlama kampanyasında kullanışlı bulabileceği standart bir SEO aracıdır. Google Analytics'teki Web Sitesi Düğmeleri gibi sevk spamlerini engellemek mümkündür.

Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi Lisa Mitchell, burada Web Sitesi İçin Düğmeler gibi tavsiye spamlerini nasıl engelleyeceğini açıklıyor.

Google Analytics'te, belirli alanlardan gelen trafiği uzaklaştırabilirsiniz. Analitik bilgilerinizin yönlendirme spam verilerinden arındırılmasına yol açan yöntemleri otomatikleştirmek mümkündür.Bu ölçümlerin bazıları yanlış istatistiklere yol açan iş verilerinin analizini değiştirir.

webmasterlar web sitelerini Web Sitesi veya Darodar için Düğmelerden korumak için kullanabilecekleri birkaç teknik vardır:

Güvenli e-postalar kullanma

Ziyaretçilerinizi bilgisayar korsanlarından korumak için güvenli bir e-posta sunucusu kullanmak iyi bir harekettir. Tavsiye spam'i içeren ortak alanlardan bazıları kimliği belirsiz kaynaklardan alınmıştır. E-posta sağlayıcıları, kitlenizi bu tür postalardan koruyabilir. Ayrıca daha zahmetli saldırı girişimleri getirebilecek görüntü önizlemelerini engellerler.

Filtreler

Google Analytics'te, web sitesi verilerinizden gelen tavsiye spam'ı engellemek için Web Sitesi Spam Filtreleri Düğmelerini kullanabilirsiniz. Web sitenizin performansıyla ilgili doğru bilgileri toplamanın yanı sıra birçok avantaj elde edebilirsiniz. Ayrıca, web sitenizdeki güvenlik önlemleri nedeniyle alan adınız için güçlü bir çevrimiçi varlığınızı elde edebilirsiniz.

Hassas kullanıcı

SEO bilgi web sitenizin performansı ile ilgili izleyici tutun. Kredi kartı hırsızları gibi tavsiye spamlerini ne zaman ve nasıl yok sayacaklarını bilmeleri gerekir.

Sonuç

Her e-ticaret web sitesi, insanların önemli bir piyasa fırsatı elde edebileceği çeşitli yöntemler içerir. Başarılı işletmeler, e-ticaret şirketlerini web sitelerini dünyanın birçok yerinden birçok müşteriye sunmak için yürütürler. Dijital pazarlama sayesinde potansiyel müşteriler olan bir trafik elde etmek mümkündür. Aynı şekilde, birçok kişi ziyaretçileri çeşitli kaynaklarından satış sürecine yardımcı olmak için getirmek isteyebilir. Google Analytics yönetici panelinizde yönlendirme spam'ı engellemek ve işletmenizi çok büyük kayıplardan kurtarmak gerekir. Bu SEO kılavuzu, Google Analytics'inizde Web sitesi yönlendirme spami için Darodar ve Düğmeleri durdurmanın neden ve nasıl yapılacağını açıklar.

November 24, 2017
Semalt Uzmanı: Neden Web Sitesi İçin Düğmeler Google Analytics'te Şov Ediyor?
Reply