Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı iThemes Güvenlik Eklentisi Hakkında Herşey Söylüyor

1 answers:

Web siteleri, çeşitli yollarla virüs saldırısına karşı savunmasızdır. WordPress web siteleri oluşturan kullanıcılar, onları korumak için sınırlı bir seçenek nedeniyle saldırıya maruz kalma riskiyle karşı karşıyadır. IThemes güvenliğine göre, her gün her gün 30.000'in üzerinde yeni site kesiliyor. Örneğin, bazı kullanıcıların zayıf şifreleri vardır ve bu şifreler keyloggers tarafından kolaylıkla gizlenebilir.

Web sitesi güvenliği, her web sitesi sahibi için vazgeçilmez bir husustur - buy real spanish passports. Müşteriler ve okuyucular, işlerin kötü bir şöhret kazanmasına neden olan çaputlu bir web sitesi yapısının kurbanı olabilirler. Güvenliği artırmak, bir güvenlik ihlalinden sonra uğraşmaktan daha iyi bir yatırımdır. IThemes güvenlik önerileri kullanıcıları, kullanıcı kimlik bilgilerini güçlendirecek ve ücretsiz veya premium sürüm olarak gelen bazı zengin özellikli kullanıcı işlevleri eklentileri sağlıyorlar.

Semalt 'ten önde gelen bir uzman olan Oliver King, burada iThemes güvenlik eklentisi dizinine genel bir bakış sunar.

iThemes güvenlik, en iyi WordPress güvenlik eklentisi olarak açıkça görülmektedir. iThemes, web sitenizi bazı yaygın güvenlik tehditlerine karşı koruma konusunda size yardımcı olabilecek 30'dan fazla özelliğe sahiptir. Bunun önemli bir kısmı, iThemes güvenliğinin 5 üzerinden 4,7 puan almasını müşterilerine sunmaktadır. Bu eklentinin 4 milyondan fazla yüklemeleri vardır. IThemes güvenlik eklentisinin nasıl çalıştığını açıklamak için ücretsiz sürüm planını kullanabilir ve gösterge tablosuna giriş yapabiliriz.

iThemes güvenlik eklentisini kurduğunuzda, web sitenizde kullanmak için çeşitli güvenlik seçenekleri elde edersiniz. İlk seçenek genellikle web sitenizi korumak için ithemes Brute Force Ağ Koruma teknikleri kullanarak web sitenizi korur. Bu açılır pencere düğmesi aşağıdakileri içeren çeşitli seçenekler sunar:

Sitenizi Yedekle

Bu, web sitenizin mevcut durumundaki yedeklerini oluşturmanıza yardımcı olacak bir menüdür. Yedekleme, tüm siteyi, veritabanını ve ayrıca ortam dosyaları gibi farklı dosya türlerini içerebilir. Web sitesi onarımında bir şeylerin yanlış olması durumunda her zaman bu yedeklemeye geri dönebilirsiniz.

Dosyalara İzin Ver Güncelleştir

Bu özellik, wp-config.php ve .htaccess dosyalarınızın güncellenmesini otomatikleştirir.

Sitenizi koruma

Bu özellik web sitesinde çakışan eklentilerden ve temalardan farklı varsayılan ayarları etkinleştirir.

Bize Ulaşın

Bu özellik ithemes güvenlik sisteminin güvenlik eklentisi özelliklerini geliştirmek için kullanılacak öğeler hakkında anonim veriler toplamasına izin verir.

Her birini tıklamalısın. İşiniz bittiğinde sizi otomatik olarak gösterge tablonuza götürür.

Gösterge tablosu: Gösterge tablosunda, güvende kalmanıza yardımcı olacak çok sayıda koruyucu özellik bulunur. Kilitlemeyin, başlayın, Güvenlik durumu (Hangisi Yüksek öncelikli, Orta öncelikli veya Düşük öncelikli olabilir).

Ayrıca Ayarlar, Gelişmiş ayarlar, Yedeklemeler ve Yardım Menüsü bulunur.

Sonuçlar

Ithemes güvenlik eklentisi birçok web sitesinin iyi bir şekilde büyümesi gereken bir güvenlik önlemidir. Bazı özelliklerini denemeden önce sitenizi yedeklemeyi unutmayın. Bunun nedeni, iThemes güvenlik eklentisi, bir web sitesinde farklı durumlara yanıt verme şekli gibi bir sitede bazı olumsuz etkileri tetikleyebilmesidir. Güvenlik eklentileri gelişmiş spam filtrelerinin yanı sıra IP adres engelleme özelliklerini otomatikleştirir. Sonuç olarak, iThemes güvenlik eklentisi WordPress web siteniz için önemli bir husustur.

November 26, 2017