Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Hangi İçeriğe İhtiyacınız Var?

1 answers:

Arama pazarlaması konusunda yeni değilseniz, muhtemelen " SEO içeriği " ifadesini duymuşsunuzdur.

Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi Andrew Dyhan tarafından sağlanan şu anki kılavuz üç soruyu cevaplamayı amaçlamaktadır:

1. Arama motoru optimizasyonu içeriği nedir?

2. Arama motoru optimizasyonu içeriği ne tür?

3. Arama motoru optimizasyonu içerik teknemi nedir?

SEO içeriği nedir? Web sitesi optimizasyon içeriği, web arama trafiğini sürmek amacıyla üretilen konulardır - фотосессии в морском стиле сценарий.

SEO içeriği türleri

Web eniyileme içeriği aşağıdakilerden herhangi birini içerebilir:

 Öğe Sayfaları 

Bunlar, herhangi bir perakende web tabanlı iş web sitesinin temel özelliklerini oluşturmaktadır.

 Blog Yazıları 

Bir blog, web sitesi tasarımı geliştirme içeriği alışılmış bir akışı yapmak için en az talep eden yaklaşımlardan biridir. Sonuçta, blog girişleri ek olarak büyüleyici ve öğelerdeki sayfalara göre katılıma daha açıktır, bu nedenle web siteniz için bazı uzmanları yetiştirmek için olağanüstü bir yaklaşım olabilirler.

Urünleri

Bu, çoğu gazetede keşfedeceğiniz birincil içerik çeşididir.

 Listeler 

Bir liste gerçekten makalenin yalnızca bir parçasıdır, ancak bir yıkım olarak çevrelenmesi incelemeyi daha az talep etmektedir. Bu tür başlıkların benzerleri sorgu öğelerinde veya çevrimiçi ağ platformlarında bulunursa daha etkileşimli gözükmektedir

 Kılavuzlar

Rehber, bir şeyler yapmak için derinlemesine açıklayan daha kapsamlı bir içeriktir.

 Video 

Sonuç olarak, web sayfasında içerik sayfalarına kıyasla daha az video bulunmaktadır. Bu nedenle, bir makale yerine videoyu yaparak birincil sayfadaki agresif bir sözcük sıralamasını yapmak daha kolay olabilir.

SEO içeriği oluşturma talimatları

Dikkatsiz bir şekilde içerik yayınlıyorsanız, bazılarının uzun vadede olabileceğine güvenen ve ona ricada bulunan şans eseri, daha kasıtlı bir web sitesi tasarım geliştirme içeriği metodolojisine kilitlenip odaklanmak için ideal bir fırsattır .

Arama motoru optimizasyonu içeriğinizi karakterize eden ve hassaslaştıran dört aşama şunlardır:

 Müşterinizi düşünün 

Müşterilerinizi bilin - analitik programınız, müşterileriniz hakkında daha derin bir bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. En iyi site müşterilerinizle konuşacak yöneticileri çalıştırmayı düşünün.

 Bir editör takvim yapın 

Kime odaklandığınızı ve neden odaklandığınızı düşündüğünüzde, yeni içeriği ne zaman yayınlayacağınızı ve ne tür bir meselenin olacağını yönlendiren bir takvim tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Google Takvim'den yararlanın (görünüm) - yayınlama programını tüm tanıtım grubunuzla paylaşın. Yazar için güncellemeleri planlayın, böylece bir ödeme tarihi neredeyse geldiğinde bir bildirimde bulunurlar.

 Analiz etmek ve yeniden değerlendirmek 

Sonunda, web sitenizin analizleri üzerinde kalınız. Neyin doğru olduğunu ve ne yapılması gerektiğini algılamak için arama motoru optimizasyonu içeriğini sürekli olarak parçalayın.

  • Başarınızı değerlendirin, böylece bu teknikleri tekrar canlandıran bir konumda olabilirsiniz. Müşterileriniz videolar gibi mi? Bu noktada daha fazla video yapın!
  • Daha terbiyeli SEO içeriğini yükseltmek ve geliştirmek için biraz zaman ayırın.
November 24, 2017