Back to Question Center
0

Semalt SEO Sıralamalarını Arttırmada Kullanışlı İçerik Türleri Üzerine

1 answers:

Online pazarlamacılar, potansiyel müşterileri kanca çalışırken çekici ve görünüşte taze görünen bir web sitesinin bakım ihtiyacı için teşekkür ederiz. Bununla ilgili en iyi yol, web sitenizin yeni ve taze içeriğe sahip olmasını sağlamaktır. Bu teknik sadece web trafiğini korumakla kalmaz aynı zamanda SEO sıralamasında yukarıdaki web sitesini de iter - брус 100х100 уникальный.

Yine de, düz veya oldukça körü körüne yazı yazıp sıralamaya koymak sizi hiçbir yere götürmeyecek. Bu gerçeğe dair bir kanıta ihtiyacınız varsa, SEO uzmanları ve web yöneticileri ile konuşun. SEO amaçlı Web içeriği yapılandırılmış ve kusursuz olmalıdır. Aslında, SEO içeriğine girmeden önce, mevcut içerik türleri hakkında bilgi almak gerekir. SEO uygulaması nispeten yeni ve arama motorları bugünkü kadar zeki olmadığında, birkaç basit paragraf veya bir satış web sitesinde yayınlanan blogunuz, sıralamalarını önemli ölçüde artırabilir. Ne yazık ki, o günler bitti ve SEO içeriği tüm bir sektör haline geldi. Bu makalede, Andrey Dyhan, Semalt uzmanı, SEO içeriğinin türleri ve kullanımı hakkında derinlemesine bilgi aktarıyor. Bunlar arasında:

Videolar - İçerik kral diyorlar.Ve o zaman videolar bir imparatordur Web sitesi kullanıcıları, monoton okuma blogları ve uzun bilgi paragrafları buluyor.Bu meydan okumayı ortadan kaldırmak için, web sitelerindeki bilgiler ayrıntılı videolara dönüştürülür.Bu videolarda pazarlamacılar uzmanlıklarını mallarını ve hizmetlerini tanımlamak ve göstermek için kullanır.Bu uygulama, satış elemanının veya pazarlamacının, web sitelerinden alınan sorgular üzerine kasıtlı olduğu canlı video oturumlarının barındırılmasına dönüşmüştür. Çevrimiçi izleyici. Günümüzde popüler olan videolar, çoğu tüketici zamanlarının çoğunu çevrimiçi harcıyor ve sadece bir film izlemeyi sever, çünkü satış video benzer şekilde ilginç ve çekici.

Infographics - Bu, geleneksel pazarlamanın yapıldığı günlerde bile çok yararlı bir araçtı. Görüntüler ve sözcük tanımları etkin bir şekilde tasarlanıp düzenlenir ve sorunsuz bir şekilde akar ve üçüncü bir taraftan daha fazla açıklama yapmaya gerek kalmadan fikir veya kavramı elle hedef pazara iletir. Infographics, başarılı olmak için yüksek düzeyde bir yaratıcılığa güvenir; dolayısıyla yetenekli bir tasarım ekibinin girilmesini gerektirir. Endişelenmeyin, size yardımcı olmak için çevrimiçi olarak bol miktarda infografik oluşturma araçları var. Bu araçlar da hızlı ve doğrudur. Infographic ile ilgili tek endişe, arama motorlarının henüz tarama yapmadığı veya görüntüleri okumakta olduğunu ve arama motorları tarafından içerik olarak alınabilmesi için resme Alt etiketleri eklemeniz gerektiğidir.

Misafir Blogları - Evet, konuk bloglar hala alakalı ve kullanışlı. SEO'ya kötü bir üne kavuşan kötü misafir bloglama uygulamalarını unutun. O zamanlar, insanlar geri bağlantıları artırmak için yalnızca spam içerikle sistemi dolandırdıklarını düşündüler. Bugün, misafir bloglar, kullanıcıların faydalı bulduğu olgusal, alakalı ve çekici içerikler içermelidir. Her blogun, araştırılmış bir konunun yetkisi olması gerekir; böylece kullanıcılar çevrimiçi olarak paylaşabildiğinde ilgi alanı ve web sitesi trafiğini üretir.

November 24, 2017