Back to Question Center
0

Semalt SEO Kolay Ve Hızla öğrenmeye yardımcı oluyor

1 answers:

Birinin 2017'de SEO geliştirebileceği yolları öğrenmek için başarıyla çalıştırmak için birkaç hızlı ve kolay kavram öğrenmelidirler. Sonuçta, herkes anahtar kelime araştırma ve analizini yapmayı, bağlantıların nasıl oluşturulacağını ve tüm ilerlemelerini izleyeceğini öğrenmeli ve nihayetinde içerik optimizasyonu hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Burada Semalt'in Müşteri Başarı Yöneticisi Oliver King, bu konuda bazı kullanışlı ipuçlarına göz atmaktadır.

2017'de SEO pazarlamacılığını tam olarak anlamak için, tarayıcılarla, özellikle Rank Checker'ın tek başına yüklediği tek Mozilla Firefox'la tanışmalısınız. Ayrıca, birinin üzerinde anahtar kelimeler listelemesi ve bunları formüllerle sıralaması gereken bir zaman olduğu için, Microsoft Excel'in kullanımı çok önemlidir. Son olarak, çalışan bir internet bağlantısı.

Tanım

İnsanlar yapmak arama motoru optimizasyon sesi çok zor. Popüler inancın aksine, SEO bir web sitesi sahibinin pahalı yazılım satın almasını ya da geçirebilmek için pahalı bir ajans kiralamasını gerektirmez. Bu, kendi başınıza yapmanız gereken bir görevdir. Bunun nasıl gerçekleşeceğini ve nasıl çalıştığını anlayarak, web sitesinde arama motoru sonuçları sayfasında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için web sitesinde değişiklikler yapmak daha kolay hale gelir. Bunu yaparak, tıklama ve ziyaret sayısı arttıkça trafik artışı konusunda bir güvence var. Sonuç olarak, web sitesi çevrimiçi iş için ise, işletme sahibi önemli bir büyüme yaşayacaktır.

Öğrencilerin bir kuruş harcamaya gerek kalmadan SEO'u nasıl optimize edebileceklerini öğrenmelerine yardımcı olan siteler ve kurslar var. Öğrentikleri en yaygın noktalar şunları içerir:

  • En alakalı kitleyi çekmek için emin anahtar kelimeleri hızla araştırmak için
  • Google'ın dışındaki diğer arama motorlarını dahil etmek için web içeriğinin nasıl yeniden oluşturulması
  • Trafiği siteye geri yönlendiren bağlantılar nasıl oluşturulur
  • SEO ilerlemesini izlemek ve izlemek için

Nasıl Arama Motoru Optimizasyonu Master i

çin

Ders, anlaşılması kolay düzinelerce video içermektedir ve tümü, SEO uygulamasını ele geçirmenin sırlarını ortaya çıkarmak için yardım etmektedir. Videolar kolaylık sağlamak için çevrimiçi olarak hazırlanmıştır. Buna ek olarak, anlama ile yardımcı olmak ve öğrenciyi dikkatli kalmak için motive tutmak için tasarlanmış periyodik sınavlar da var.

Kursa Genel Bakış

SEO hakkında ufak bir ipucu olan biri başarılı uygulamaların sırrının anahtar kelimeler olduğunu bilir. Kurs, hedef kitleyle alakalı anahtar kelimeler bulmak için yaygın olarak kullanılan stratejilere bakarak başlar. Bunu tamamladıktan sonra, bir sonraki adım anahtar kelimeleri analiz etmek ve bunları kıdem ve popülerliğe göre önceliklendirmektir. Adım, verimliliği etkilediğinden çok önemlidir. Ders, Anahtar Kelime Etkinlik İndeksinin (KEI) nasıl hesaplanacağı konusunda bir sınıf içerir.

Öğrenciler, şimdiye kadar uzun bir anahtar kelime listesine sahip olacak ve bir sonraki adım, içeriğini nasıl optimize edebileceklerini öğretmek olacaktır. Burada sınıf, anahtar kelimelerin sitenin içeriğine nasıl ekleneceğini ve anahtar kelimelerin her birinin farklı bir sayfada nasıl işleneceğini inceler. Ayrıca, öğretmenlerin büyük arama motorları arasındaki farkları inceleyecekleri bir oturum var.

İçerik optimizasyonundan sonra, bir sonraki adım trafiği çekmek ve arama motoru tarayıcılarını bulmaktır. Kurs, aynı zamanda, insanların sitelerine nasıl bağlantı oluşturabileceğine daha derin bir bakış açısı getiriyor.

November 24, 2017
Semalt SEO Kolay Ve Hızla öğrenmeye yardımcı oluyor
Reply