Back to Question Center
0

Semalt: Facebook Anlık Makaleler Eklentisi

1 answers:

Semalt'ın Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Jack Miller, anlık makalelerin nerede yaşıyor olursa olsun tüm yayıncılara ve blog yazarlarına açık olduğunu söylemek yanlış olmayacağını belirtiyor. Facebook, webmasterların sosyal medyaya makaleler yazmalarını ve paylaşmalarını kolaylaştırmanın yollarını sürekli arar, bu nedenle şirket WordPress ve VIP'in ana şirketi olan Automattic ile anlık makaleler için ücretsiz eklentiler oluşturmak için ortaklık kurmuştur. Bu eklentilerin tümü WordPress'de yazı yazma ve yayınlama prosedürünü basitleştirir. Anlık makaleler, bu görevi daha iyi bir şekilde başarmanıza yardımcı olabilir. Açık kaynaklı WordPress yayıncılık araçları dünyanın% 20'sinden fazlasına sahiptir, bu nedenle Facebook, anlık makaleler aracıyla sitelerine trafik getirmek için milyarlarca yayıncının milyonlarca yardım etmesini sağlamaktan mutluluk duyar. Şirket, sosyal medya standartlarını karşılamak için eklentilerini beta test etmek için son aylarda hem küçük hem de büyük WordPress yayıncıları gruplarıyla çalıştı. En yeni eklentisi, etkileşimli seçenekler ve seçebileceğiniz özelliklere sahiptir ve daha fazla okurun ilgisini çekmek için mobil ortamda hikayeler getiriyor.

Örneğin, bu eklenti, Yabancı Kitaplık Makaleleri bölümünde bulunan en uygun resimleri tanır ve makale başlığına ve içeriğine göre doğru resimleri belirtir. Fotoğraflar anlık makalelerde düzgün bir şekilde uygulanmakta ve çok sayıda okuyucu çekebilmeniz için sosyal medya ekranınızı dolduracak şekilde genişlemektedir.

Anlık makalelerde yer alan üçüncü parti videoların ve oyuncuların mükemmel bir kullanıcı deneyimi oluşturabileceğini ve web sayfalarındaki organik görüntüleme sayısını artırabileceğini gösteren birkaç örnek yeterlidir. WordPress şablonlarını kullanarak eklentileri etkinleştirmeniz mümkündür. Onları kullanarak anında makalelerinizi oluşturabilir ve yayınlayabilir ve eklentiyi her tür öğeyi desteklemek için genişletebilirsiniz. İlgili ve potansiyel tüm yayıncılar WordPress'in yanı sıra eklentinin belgelerini ve SSS bölümünü inceleyebilir.

Eklenti açık kaynaktır ve editörler ve topluluk üyeleri, birbirlerinin özelliklerinden ve özelliklerinden yararlanmak için kalkınma projelerine katılmaya teşvik edilmektedir. Herhangi bir karışıklık veya öneri varsa, isteğinizi göndermeniz veya resmi web sitesinde bir bilet açmanız rica olunur. Kaliteli makaleler yazarsanız, bu eklenti çevrimiçi olarak yayınlamanız için mükemmeldir. Yerel Facebook formatı, bir kullanıcının bir mobil cihazda veya bir dizüstü bilgisayarda veya kişisel bilgisayarda makalelerinizi okumasına bakılmaksızın hikayelerinizin viral hale getirilmesine yardımcı olan yerleşik takım elbiseler, etkileşimli araçlar ve diğer seçeneklerden oluşur. Çok sayıda insanın ilgisini çekmek için bazı alakalı videolar ve çok sayıda resim eklemelisiniz.

Sosyal medyanın nihai amacı, sorunlarınızı ve sorunlarınızı büyük ölçüde çözmektir. Anlık makaleler tüm blog yazarlarının kullanımına sunuluyor ve Facebook'un ve Automattic'in ortaklığı, sosyal medya kullanım şeklimizi değiştirmenin zamanı geldiğinin farkına doğru atılmış bir adım. Önümüzdeki haftalarda iki şirketin yeni eklentiler başlatmayı planladığı için daha fazla bilgi sahibi olmaya devam etmelisiniz.

November 24, 2017
Semalt: Facebook Anlık Makaleler Eklentisi
Reply