Back to Question Center
0

Semalt Expert, Yerinde Optimizasyon Eğitimi Sağlıyor

1 answers:

İşletme sahipleri, arama motorları için sitelerini optimize etmenin tüm SEO derecelendirme faktörlerinin% 25'ini oluşturduğunu bilmelidir. Aşağıdaki makale böylece basitleştirilmiş ve eksiksiz bir yerinde optimizasyon öğreticisidir. SEO için yeni olan veya site optimizasyonundan en iyi şekilde yararlanmak isteyen herkes için kullanışlı olacaktır.

Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi Michael Brown tarafından sağlanan bu rehber şu konuları içermektedir:

Başlık Etiketler

Bir web sitesinin en eski özelliklerinden biri başlık etiketidir. Site düzenini basitleştirmeye yardımcı olur. İnsanlar siteleri geliştirdikçe, başlık etiketleri oldukça yararlı oldu. Bu nedenle, optimizasyon söz konusu olduğunda en önemli faktörlerden biri olarak hizmet eder.

Anahtar Sözcük Yoğunluğu

çalıştırmak için herhangi bir SEO için, anahtar kelime kullanımı kanıt olmalıdır. Anahtar kelimeler, SEO kampanyasının tamamının temel taşıdır. Yapısında anahtar kelimeleri içermeyen herhangi bir SEO sağlam bir temel oluşturmaz ve çevrimiçi durumunuzu iyileştirmez. İnsanların web sitesinin optimizasyonundan nasıl yararlanabildiğini öğrenmenin yollarından biri, anahtar kelime yoğunluğunun ne olduğunu ve neyin ne anlama geldiğini anlamaktır.

Anahtar Kelime Önemi, Frekans, Yakınlık

Anahtar kelimeler, optimizasyon söz konusu olduğunda çok fazla taktik gerektirir. Anahtar kelimelerin yerinde optimizasyon sırasında etkilediği diğer faktörler de vardır. Bir önem, frekans ve yakınlığı anlamak gerekir. Perspektifteki bu kavramların hepsiyle birlikte, bir web sitesi sahibi, gücün gücünden yararlanabilir ve yayınladıkları içerikteki anahtar kelimeleri yerleştirebilir.

Giden Bağlantılar

Sitedeki içeriğin çok fazla trafiği almasının yollarından biri, siteye geri bağlantı sağlayan dış kaynaklara sahip olmaktır. Bunlara giden bağlantılar denir. Bir web sitesi sahibi, bilinen ve bilinmeyen kaynaklardan bağlantılar alabilir. İnternet bağlantılarla doludur ve her bağlantı bir tıklandığında, başka bir sayfaya geçiş olasılığı yüksektir. SEO'da, SEO optimizasyonunda bir adım ileriye götürmenin yollarını öğrenmenin bir yolu, giden bağlantıları nasıl edineceğinizi ve yönetmeyi bilmektir. Dikkat çekilmesi gereken bir diğer kilit husus, gizli anahtar kelimelerin verilen linklerde kullanılmasıdır.

Görüntü SEO

Giden bağlantıların bilgisi ile, öğrenilecek başka bir şey görüntü SEO kullanımıdır. Görüntülerin sahibine çok yardımcı olabileceği için, görüntüler, SEO için yeni bir kişinin anlayabileceği şekilde karmaşık bir çok bilgiyi iletir. Öğretici, web sitesi sahiplerinin sitelerini görüntüler için nasıl optimize edebilecekleri konusunda bir rehber içerir. Resimlerinde Alt Metni açıklamalarına eklendiğinde, resimler SEO ile yardımcı olur. Ayrıca, resim başlığını anahtar kelimeleri içerecek şekilde optimize edebilir. Öğretici, dosya adının değiştirilmesinin SEO'yu etkileyip etkilemediğini açıklar.

haritası

Site haritaları, web sitesi yapısının taranmasına yardımcı olur. Bu yolla, arama motorları ve müşteriler web sitesinde gezinmeyi kolaylaştırdı. Sitedeki bir site haritası, kullanıcı deneyimlerini ve arama motoru algoritmalarını geliştirmek için SEO yapısını optimize etmenin bir yoludur.

URL Mücadeleleri

URL sümüklübülatörleri, birinin şu anda taradığı web sitesinin tam adresini belirtir. Söz konusu web sayfalarının yerini temsil eder. Biri URL'yi adres çubuğuna yazdığında, URL sümükbazları kullanıcının web sayfasına nasıl eriştiğini belirler. Yerinde optimizasyon için yapılması gereken en önemli şeylerden biri.

Dahili Bağlama

İç bağlantı, bir sitedeki tüm sayfaların birbirine bağlı olduğundan emin olmakla ilgilidir. Bu sadece gezinme ve öneri değil.

November 24, 2017
Semalt Expert, Yerinde Optimizasyon Eğitimi Sağlıyor
Reply