Back to Question Center
0

Semalt: Daha Fazla Müşteri Çekecek Bir Derin Anahtar Kelime Araştırma Süreci

1 answers:

Bugünlerde gerçek müşteriler, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeksizin, basit anlaşmalar ve indirimli teklifler arıyorlar. Verileri çevrimiçi aramaya başladıktan sonra, işler otomatik olarak halledilir. Derin bir anahtar kelime araştırmasının giderek daha fazla müşteriyi çekebileceğini söylemek güvenlidir. Bunun nedeni, bununla birlikte, müşterilerinizin aradıkları ve beklentilerini nasıl ortaya çıkacakları hakkında bir fikir edinmenizdir. ücretli arama kampanyaları gerekliyken, ayrıntılı bir anahtar kelime araştırması size birçok yönden yarar sağlayabilir. Ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürebilir ve satışlarınızı büyük ölçüde artırabilir.

Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi olan Jason Adler, burada anahtar kelime araştırma sürecinde başarılı olmanız için temel konuları belirtir

Anahtar Kelime Gelişimi

Her şeyden önce, anahtar kelimelerini analiz etmeli ve değerlendirmeli ve gitmek için iyi olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Sanayimizle alakalı olabilecek anahtar kelimelerin bir listesini yapmak hepimiz için önemlidir. arama motorları daha iyi ödeme yapan anahtar kelimeler için gayret gösteriyorlar, bu konuda hassa olmalı ve hangi anahtar kelimelerin tıklanıp en çok aranacağını bilmelisiniz. ve internette başarı elde etme şansınız yüksektir.Ayrıca, işinizi büyütmek ve çok fazla trafik kazanmak için her zaman sesli arama düşünmelisiniz.Görüşmelerle, sitenize veya sosyal çevrenize daha fazla insan çekebilirsiniz medya profilleri, önceki kayıtlarını takip edin ve ürünlerinizde ve hizmetlerinizde yer almalarını sağlayın.Birimizimiz, bunları yaparken anahtar kelime değerlendirmesini görmezden gelinir; ancak işinizi internet üzerinden yürütmek ve büyütmek konusunda ciddi iseniz bunu görmezden gelmemelisiniz.)

Hedeflediğiniz Kişileri Öğrenin

Hedef kitleniz hakkında bir fikriniz var mı? Hedeflemek istediğiniz kişileri ve konumlarını bilin. Örneğin, bir blog yazarsanız, Asyalılar için makaleler yazıyorsanız, hedef kitlenizin Hindistan, Pakistan, Çin, Tayland ve diğer benzer ülkelerde yaşayacağı açıktır. SEO, hedefleyeceğinizi ve bu bağlamda uygun anahtar kelimeleri ve cümleleri nasıl kullanacağınızı bilmek için mükemmel bir yoldur. Uzmanların önerileri ve geribildirimlerinden yararlanın ve müşterilerinizin farklı ürün ve hizmetlerinize nasıl tepki vereceğini öğrenin.

Geleneksel Kelime Araçlarının Ötesine Gitmek

İşinizin doğru şekilde yapılması için geleneksel anahtar kelime araçlarının ötesine geçmelisiniz. Anahtar kelime araştırma araçlarını sevdiğiniz ve anahtar kelimeleri aramak için programların çoğunu kullanmanız zorunludur. İşi yapmak için sadece anahtar kelimeler değil aynı zamanda cümleler ve alakalı kelimeler kullanılmalıdır. Birkaç hafta içinde istenilen sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilecek, o kadar belirgin olmayan araçları unutmamalısınız. Örneğin Demographics Pro, kullanıcılara ürünlerini kimin aradığını ve internette doğru türdeki müşterileri nasıl buldıklarını hissettirmek için tasarlanmıştır. Çok sayıda insanı meşgul etmek için kullanılabilecek pek çok araç var. Bu araçlar doğru yola girmenizi sağlar ve müşterilerinizin ilgisini çekebilecek kelimeleri ve anahtar kelimeleri kolayca hedefleyebilirsiniz.

November 24, 2017
Semalt: Daha Fazla Müşteri Çekecek Bir Derin Anahtar Kelime Araştırma Süreci
Reply