Back to Question Center
0

Semalt Compartilha Um Segredo Sobre Como Se Tornar Bem Sucedido Hayır Mundo Dos Dados De Lances

1 answers:

İşletmeler dünyasında, işletme analizi geneldesol-beyinli analistlerin alanı, reklam ve pazarlama gibi niteliksel işler ise sağ beyinli yaratıcı türler. Bu iki etkinlik, işin başarısı için gerekli olmasına rağmen, aynı dili neredeyse hiç konuşmamaktadır.

Igor Gamanenko, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, büyük verilerin gelgitinin statükoyu değiştirdiğini belirtiyor. Bu büyük verilerin yaratıcıları,ve gelecek kuşaklar. Hayatlarını sosyal medyada yaşıyorlar; günlük etkinliklerinin hepsi hemen hemen yazılı mesajlar içeriyor,dijital fotoğrafların ve çalma listelerinin yanı sıra tercihleri ​​internet çerezleriyle yakalanır.

Dilde konuşulan, emoji ve memes'te sohbet ederler, hepsi dijital olarak iletilir ve esas olarak bitler ve bayt cinsinden kodlanmış verilere dönüştürülür. Dijital ve sosyal medya tarafından üretilen bu dijital pazarlama verileri formu bu iki etkinliği bir araya getirdi. Bu nedenle, başarılı olmak için, bu çağın işletme yöneticileri de geek'de konuşmayı öğrenmek zorundalarstrateji olarak ve her iki stilin sözdizimi de veridir.

İşletmenizin dışarıda bırakılmasını istemiyorsanız, verileri kucaklamanız gerekir demokrasi. Büyük veriler, ticari faaliyetlerin can damarı haline geldi ve böylece yeni bir veri demokrasisi ortaya çıkıyor..Açık kaynaklı vekalabalık kaynaklı. Ayrıca, hacmi ve çeşidi harika, esasen geleneksel raporlama sürecini korumayı zorlaştırıyorverileri iyi tanımlanmış bir süreçte sunar.

Bunun yerine, iş analistlerinin,ön hat yöneticileri kararlar almak ve geçerli eylemler almak için ihtiyaç duydukları verileri alırlar. Bir formda daha büyük miktarda veri var daha az işlenirse, bir işletme veri yönetişimi, analitiği, güvenliği ve bilgi sağlamak için koruma rayları olarak raporlama uygulayabilirgüvenli ve doğru akıyor.

Pazarlamacılar veri ve analitik yeni sözdizimini öğrenmek zorunda kaldılar. Artık değilStatik demografik temelli müşterileri hedeflemek için yeterli. Ortaya çıkan davranış kalıplarını nasıl tanımlayacakları ve tepki göstereceğini öğrenmeleri gerekiyor.ve müşterilerinin dijital ayak izlerinden toplayan tercihleri ​​içerir.

Benzer bir şekilde, analistler şimdi pazarlama dili ve nasıl öğrenebilirlerölçülebilen ve analiz edilebilen müşteri davranışlarına ve tercihlerine tercüme eder. Bu şekilde hem pazarlamacılar hem de analistler müşterekenhem arka uç verileri hem de ön uç raporlama gereksinimlerini karşılayan veri raporlama ve analitik modeller geliştirin.onun için.

Çoğu müşterinin hedefleri çok akıcıdır ve bu nedenle sabit bir şartname seti. Okyanus dalgaları gibi gelip giden kısa ömürlü nesnelerdir ve çoğu durumda dalga çok önce gitmiştir bir rapor oluşturulur ve teslim edilir.

Dolayısıyla, Big Data'ın çağdaş dünyasında başarılı olmak istiyorsanız, iş analitiği ve veri bilimi gibi niceliksel süreçlerin nitel sürece nasıl entegre edileceğini öğrenmeniz gerekir; örnek, pazarlama stratejisi ve karar analizi. Bunu yaparak, yeni dijital ortamda başarılı olmak için kendinizi hazırlayacaksınız Source .

November 24, 2017