Back to Question Center
0

Satışları Arttırmaya Yardımcı Olacak SEO İçeriğin Dört Çeşitliliği

1 answers:

Herhangi bir SEO strateji için önemli bir bileşen kaliteli bir içeriktir ve site sahipleri mükemmel bir içerik oluşturmak ve yayınlamak için sürekli çalışmalıdır. İnternet kullanıcıları dikkatlerini çeken şey tarafından bir sitede tutulur ve aynı kişiler iletişim bilgilerini bırakmalarını teşvik eder.

Bir iş için en uygun içeriğin ne olduğunu ve nasıl geliştirilebileceğini hiç düşündünüz mü? Semalt uzmanı Max Bell, dijital pazarlamacılar için bir web sitesi istatistikleri ve ziyaretçilerin bilgileri için somut bir içerik pazarlama taktiği geliştirmeye yardımcı olmak için bir takım stratejileri paylaşmaktadır - ?????? ????? rayban ????? ?????????. Bir sitenin şu andaki performansına ilişkin yeterli bilgiye sahip olduktan sonra, bir web sitesi sahibi, düşük maliyetle, ancak site performansında yüksek bir etkisi olan dört içerik türü üretebilir.

En başta, bloglar en belirgin web sitesi içerik türüdür. Bloglar, ilgi çekici, iş için son derece yararlı ve odaklanmış anahtar kelimeler olan çeşitli konularda derinlemesine eğitim sunar. Bloglar konuyla ilgili otorite, yetenek ve deneyim deneyimi taşıyor. TechClient, ABD'li müşterilerin% 82'sinin bloglara bilgi ve tavsiyeye güvenmekte olduğunu ve tüketicilerin% 62'sinin blog yazılarına dayalı bir sipariş verdiğini keşfetti.

İkincisi, infographics bir iş SEO artırmak için harika bir içerik aracıdır.Bir bilgi kümesi veya belirli bir konunun uzun içerik yazarken daha göstermek için daha verimli olduğu durumlar Infographics görsel olarak çekiyor. ve karmaşık (hatta sıkıcı) bir konuyu insanın keyif alabileceği bir konsept haline getiren bir teknik sunmaktır.Infografi, diğer içerik türlerinden dört kat daha fazla paylaşılıyor ve beğeniliyor; müşterilerin% 91'i, infographics gibi son derece kullanışlı içerikler buluyor. [8])

Üçüncü olarak, vaka incelemeleri, olası potansiyel satışlardan veri toplamanın yanı sıra, iş dünyasının genişliğini ve derinliğini ve gelişimini sergilemek için olağanüstü bir fırsattır. Vaka incelemeleri, iş, ürün veya hizmetler ile ilgili mesajları kontrol etme şansını sağlar. Bir web sitesi ziyaretçisi e-posta ve ad sağlayarak bir vaka çalışmasına erişebilir. Vaka incelemesi daha sonra kullanıcıya e-postayla gönderilir ve nezaket göstermek için kısa bir teşekkür mesajı eklenmiştir.

Son olarak, video, her pazarlamacının oyun kitabında olması gereken bir içerik parçasıdır. Bir fotoğraf bin kelimeye denk gelirse, bir videonun iki milyon değerinde olması gerekir. sayısal pazarlama uzmanına göre, videoların 2020 yılına kadar tüm internet trafiğinin% 85'ine ulaşması ve en etkili iletişim yöntemlerinden birini oluşturması bekleniyor. Videolar, doğru şekilde yapıldığında SEO ve işletme web sitesinde inanılmaz bir etki yaratabilir. SEO uzmanları, SEO'yu iyileştirmek için video kullanmanın önemli ipuçlarının, videoları optimize etmeyi, şirketin sitesinde ve YouTube'da videoları barındırmayı ve video transkriptlerini içerdiğini savunuyor.

November 24, 2017