Back to Question Center
0

İslamabad'tan Semalt Uzmanı Spam Engelleyicisinin Neye Sahip olduğunu Açıklıyor

1 answers:

Bir spam engelleyici, istenmeyen e-postaları çözmek için etkili bir araçtır. Bu anti-spam programı yaygın olarak kullanılan spam filtreleme programlarından farklıdır ve birkaç saniye içinde spam çoğunluğunu bloke eder. Bir spam engelleyici kullanarak, gereksiz ve spam e-postalar almasını kolayca engelleyebilirsiniz. Spam engelleyici, istenmeyen e-postaların% 85'inin virüsler ve anlamsız mesajlar da dahil olmak üzere gelen kutusuna ulaşmasını engeller. Bazı spam engelleyiciler, spamlerin% 99'unu birkaç saniye içinde bile silebilir.

Sohail Semalt 'ten önde gelen bir uzman olan Sadiq, burada spam engelleyicilerinin nasıl işlediği üzerinde durur - normas constitucionais pertinentes aos servidores dedicados.

Spam blok yazılımları ve araçları, posta sunucusu e-posta hesapları aracılığıyla işler; spam e-postalar için hesapları inceler. Spam engelleyicileri, hem virüsleri hem de şüpheli e-postaları siler ve yetişkin resim ve içerikten kurtulmanıza yardımcı olur. Ayrıca, toplu bültenler ve promosyon e-postaları da dahil olmak üzere, emin olmayan iletiler kolayca karantinaya alınır. E-postaları silerek acil eylemleri alır ve bu eylemler uyarlanabilir süzme kuralları oluşturmak için saklanır.

Spam Engelleyicide Hangi Özellikleri Bakmalısınız?

Spam engelleyicileri seçme söz konusu olduğunda, diğer benzer yazılımlara kıyasla e-posta hizmetinizle daha uyumlu program arayın. Ayrıca, kurulum kolaylığı, sağlanan blokaj seviyeleri ve spam blok programlarının maliyetleri gibi faktörleri dikkate almalısınız.

Bir Spam Filtresi ve Spam Blocker Arasındaki Fark

Bir spam engelleyici, spam olarak işaretlenmiş e-postaları belirli klasörler halinde organize edebilirken, bir spam engelleyici sizi işe yaramaz mesajlar ve resimler almanızı önleyebilir. Bu, spam blokerleri otomatik olarak silindiği için şüpheli e-postaları silmenizde zaman harcamanıza gerek kalmadığı anlamına gelir. İşte bu nedenle genellikle spam göndericilerle uğraşmak istemeyen web yöneticileri ve işadamları tarafından tercih edilir.

Bir Spam Blocker Kurulumunun Avantajları

Bir spam engelleyici yüklemek kolaydır ve ayarlarını tekrar tekrar değiştirmek zorunda değilsiniz. Dahası, mevcut e-posta adreslerini kalıcı olarak saklamanıza izin verir. İstenmeyen e-postaları sildikten sonra spam engelleyici zaman kazanır ve istenmeyen e-postalarla uğraşmayı önler. Virüs riskini de azaltabilir ve bir işadamı olarak başarılı olabilirsiniz.

Spam Engelleyicinin Fiyatı Nedir?

Spam engelleyiciler çoğunlukla aylık ücret gerektirir. Maliyet, koruma düzeyine, özelliklerine ve özelliklerine bağlıdır. Ortalama olarak, bir spam engelleyici sana 3.00 dolardan 25 dolara mal fiyatına sahip olacak. Birçok yazılım evleri, kullanıcıların sınırlı özellikleri ve seçenekleri olan ücretsiz spam engelleyicilerini indirmesine izin vermek için ücretsiz denemeler sunar. On beş ila otuz gün için ücretsiz bir spam engelleyicisi kullanabilirsiniz, bundan sonra bir ücret ödersiniz.

Spam Engelleyicide Nelere Bakmak?

En iyi spam engelleyicileri, kullanıcılar tarafından özelleştirilebilir. Ana özelliklerinden biri, spam e-postaları önleme ve engelleme becerisidir. İstenmeyen e-postaları engelleyecek bir spam engelleyici seçtiyseniz, doğru seçeneği seçtiniz demektir. İhtiyaçlarınızı karşılayıp kullandığınız uygulamalara ve hizmetlere uyduğundan emin olun.

November 26, 2017