Back to Question Center
0

6 Her Bir Akıllı Girişimcinin Kucaklaması Gereken Önemli Semalt SEO İpuçları

1 answers:

  Semalt Dijital Ajansı Müşteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov,Şirketinizde SEO uygulaması.

Günümüz dünyasındaki en iyi ve en başarılı Fortune 500 Şirketlerinden bazıları ortak bir önemli hususa sahiptir: bunların çoğuresmi web sitesinin arama motorları tarafından üretilen ilk birkaç sonuçta olduğu anlamına gelen yüksek rütbeli bir web siteniz var.bir web araması, özellikle de bir arama cümlesi içeriyorsa. Ancak, bu web siteleri sadece oraya gelmedisihirli. Bazı üst düzey uzmanlık kullanıldı, prosedürler takip edildi ve analizler yapıldı. İşte özetlenen açıklama budurSemalt'ta yaptığımız şeyin ötesinde.

tanımında, aynı zamanda arama pazarlaması veya SEO olarak anılacaktır arama motoru optimizasyonu,çevrimiçi bir web sitesinin görünürlüğünü artırma veya geliştirme. Anahtar kelime araştırması, içeriği alakalı anahtar kelimelerle optimize etme,ve bir web sitesinde stratejik olarak kullanımı, böylece hedef pazarınızdan veya hedeflenen bir şirketten daha fazla etkileşim, ROI ve sadakati çekerseyirci. SEO geldiğinde sosyal siteler de oldukça önemlidir. Durum böyle, birkaç önemli SEO ipuçları aşağıdaIvan Konovalov tarafından tavsiye edilen, akıllı bir girişimci olarak bilinmelidir.

1. Anahtar kelimelerinizi doğru seçin

SEO'nun genel olarak en az bir ipucu olan herkes için, anahtar kelimelerin son derece önemli olduğu neredeyse açıktır. OnlarSEO kampanyalarında çekim yapan kişilerin, özellikle de içeriğin doğru bir şekilde dahil edilmesiyle. Nitekim olarak, arama motorlarıİnternet üzerinden bilgi ararken internet kullanıcısı tarafından yazılan kelimelerin kombinasyonuna dayalı arama sonuçları. Almaanahtar kelimeleriniz, arama yaparken hedef pazarınızın yazacağı ilgili anahtar kelimeleri veya bunların eş anlamlılarını içeririşiniz tarafından sunulan bir hizmet veya ürün için..Burada, profesyonel bir SEO ajansı olsa da bazı yaratıcılık gerekebilirpazardaki rekabetinizi aşacak bir anahtar kelime stratejisi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

2. SEO'da Çekici Resim ve Videolar Kullanın

Araştırmalar, videoların ve resimlerin pazarlamanın en iyi araçlarından biri olduğunu önermektedir. Bunun nedeni, daha etkileşimli oldukları vedüz metinle karşılaştırıldığında çekici. İçerikte kullanıldığında, videolar ve resimler etkili dikkat yakalayıcılarıdır. Onlar ayrıcaHedef pazarınızın kafasında kalıcı bir bellek bırakın. Bununla birlikte, bu bebeklere de arama motoru eşlik etmelidiroptimize edilmiş ve zengin metinsel içeriği anahtar kelime olarak tanımlar ve iletilen ana mesajla ilgili açıklamaları söylerlerbelirli SEO kampanyasında. Çok sayıda çevrimiçi alışveriş yapan ve internet kullanıcısı çekici davranmaktan etkilenirve etkili videolar / resimler, bu nedenle elde edebileceğiniz en iyi araç olmasını sağlayın.

3. Web Sitenizi Çeşitli Arama Motorları İçin Optimize Edin

Akıllı bir girişimci olarak, yaşadığımız bir mobil dünyada olduğunu bildiğinizi varsaymak yanlış olmayacaktır. Çoğu internet kullanıcısıBu gün ve yaş, akıllı telefonlar ve tabletler içeren mobil cihazlarında masaüstüne kıyasla daha fazla vakit harcıyorbilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar. Pastanızın daha büyük bir bölümünü rekabette kaybetmemek için, optimize etmeyi unutmayın.mobil adaptasyon için web siteniz

Başka bir deyişle, web sitenize komplikasyon veya rahatsızlık vermeden bir mobil cihazdan erişilebilir olmalıdır. Bu taraftan, seninhedef kitleye veya hedef pazar, kritik bilgi alabilir veya hareket halindeyken ürünlerinizi / hizmetlerini satın alabilir. Birine gerek yokOfiste oluncaya kadar bekleyin, bu sizin işiniz olduğu varsayılarak biraz pizza ısmarlayabilirler. Bu kadar çokweb tasarım sorununuzun, web sitenizin SEO dostu, mobil sürümüne sahip olmanız sizi yakından ödüllendirecektir.

4. Mobil Bağlantı

Google'ın arama motorlarının kralı olduğuna şüphe yoktur, çok sayıda insan da Bing ve Yahoo gibi diğer seçenekleri tercih eder,sadece bir kaçından bahsetmek için. Tüm yumurtalarınızı tek bir sepete koymak istemezsiniz. SEO yatırımınızda daha iyi kazanç elde etmek için, gönderdiğinizden emin olun.sitenizi arama motoru sektöründeki diğer oyunculara hem de organik ve ücretli reklamlar için..Bu durumda, akıllıca olacaktır.Farklı arama motorlarının web sitelerini nasıl derecelendirdiği hakkında bir iki şey öğrenin.

5. Yerel SEO'ya Dikkat Edin

Hayırseverlik evde başlıyor gibi, bir işletme ancak yerel SEO için kazanma stratejisi olmadan çevrimiçi pazarda zorluk çekecektireğer bir başlangıç ise. Bilge bir girişimci olarak, yerel pazarınızın, girişiminizin girişiminizin olup olmadığını belirleyebilmesi önemlidirya da sınır ötesi çevrimiçi başarılı olmayacaktır. Çoğunlukla web sitenize olabildiğince fazla organik trafik üretmekle ilgilidirarama motoru sıralamasında çok kritik olan yerel aramalardan.

Arama motoru optimizasyonu çabalarından en iyi şekilde yararlanabilmek için, yerel işletme dizinlerini kullanmayı düşünmenin zamanı geldi. Yetkisarı sayfalar, Yelp ve diğer dizin web siteleri gibi dizin siteleri de kullanışlı olabilir. Her zaman şunları sağlamak önemlidir:yerel listelerde yer alan işletme bilgileriniz tutarlı ve doğru olmaya devam eder, özellikle işletmenizin kişileri veadres bilgileri çeşitli yerel çevrimiçi platformlarda listelenir.

6. Sitenizin İçeriği Yok Edilene Kadar Bekleyin

Evet, geçmişte sitenize bazı fantezi makaleler ve web sayfası içeriği yüklediniz; ancak bu, güncellemelerinzamanın sonuna kadar gerekli olmayacaktır. Bazı temel eğitime sahip herhangi bir kişi, bazı bilgilerin alakasız hale geldiğini kabul edecektir.zamanla. Özellikle çevrimiçi izleyici ve web alışverişçileri söz konusu olduğunda, bunları etkileşimsiz bırakmak istemezsiniz. Yeni bilgiler yüklüyorsanız,içeriği ve önemli verilerini her şimdi ve sonra, özellikle web trafiği ve arama motoru söz konusu olduğunda,sıralaması. Hedef pazarınızın veya izleyicinizin yararlı ve etkileyici bulacağı anlamlı ve ilginç içerik sağladığınızdan emin olun.İnan bana, içerik kral ve SEO çabalarını pişman etmeyeceksin.

Pek çok kişi tarafından iyi anlaşılmayan SEO, çevrimiçi işlemler içeren herhangi bir işletme için başarının önemli bir bileşenidir. Açık ve düzenli bir Arama İlemotor optimizasyon stratejisi, daha fazla trafik, daha yüksek Google sıralaması, daha fazla satış ve işiniz için daha fazla büyüme, özellikle de çevrimiçioperasyonlar. SEO, bir noktada çok teknik ve zaman alıcı olabilir; bu nedenle, en iyi sonucu elde etmek için profesyonel bir SEO ajansına yatırım yapmak isteyebilirsinizişinizi online Source .

November 22, 2017