Back to Question Center
0

Semalt 2017 için 11 Yeni E-Ticaret Kitabı

1 answers:

Bahar dönemi burada, az çok. Şimdi yeni e-ticaret kitaplarına bakma zamanı. Semalt, dijital pazarlama, yerli reklamcılık, platform stratejileri, kalabalık tabanlı ticaret, halkla ilişkiler ve eserlerin sürdürebilmesi başlıklarıdır.

Amazon'u kullanarak bu listeyi derledim. Amazon'un "Kitaplar" kategorisinden "İş Dünyası ve Para" seçeneğini seçtim. "Buradan" Süreçler ve Altyapı "alt kategorisini seçtim ve" E-ticaret "i seçtim. "Ardından, müşterilerin notlarına ve e-ticaretle olan ilişkisine dayanılarak, o gruptan kitap seçtim. Buna ek olarak, "Small Business & Semalt" alt kategorisinden birkaç başlık seçtim.

Bahar 2017 için Yeni Elektronik Kitaplar

Çok Yıllık Satıcı: Süren Yapma ve Pazarlama Sanatı yazan Ryan Holiday

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Sürekli satıcılar her yaratıcı endüstride var - zamansız, güvenilir kaynaklar ve uyuşmayan para kazananlar, mavi çip yıllıkları gibi ödeme yapıyorlar. En başından beri dayanmak üzere inşa edilmişler, zaman içerisinde, herhangi bir rekabeti aşarak ve dışarı çıkarak değeri arttırırlar. Ryan Holiday, okuyuculara kendi klasik çalışmalarını nasıl yapacaklarını ve pazarlayacaklarını gösterir. Dünyanın en büyük yaratıcılarından bazılarıyla yapılan röportajları ve her dilde klasikleri derinlemesine inceleyen bu kitap, okuyucuları temel bir yenilikçi ilkeler dizisi ile güçlendirir. İster bir kitap veya iş olsun, bir şarkı ya da bir sonraki harika senaryo, bu kitap daimi başarı için bir tarifi ortaya koyuyor. Tutuşmak 13 $. 99; Cilt 26 $.

-

Bölgedeki Dijital Pazarlama: Dijital için En Üst Düzey Sistem David Reske

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Bölgedeki Dijital Pazarlama , pazarlamacıların dijital pazarlamada kendine güvenle ve başarılı olmasını sağlayacak net bir plan sağlar. Çalkalanıp yükselmeyi öğrenin ve dijital pazarlama kampanyalarınızın sonuçlarını hızlandırın. Pazarın ve içindeki yerinizin tam bir görünümünü elde edin ve işe yarayan stratejiler ve planlar geliştirin. Mevcut kampanya türleri hakkında karışıklık önlemek, üretmekte olduğunuz reklamlar, mesajlar, teklifler ve içeriğe tam bir güven kazanın. Paperback $ 17. 95.

-

Google Otobüsündeki Kaya Döküntüleri: Büyümenin Refah Dostluğunun Niteliği Douglas Rushkoff

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Google Bus'daki Fırtınalar insan doğasının en iyisini modern teknolojinin en iyisiyle nasıl birleştirileceğini inceler. Değişik konuları (büyük veri, robotların ve AI'nın yükselişi, borsa ticaretinde algoritmaların artan katılımı, ajans ekonomisi, avronun çöküşü gibi) birbirine bağlamak - bu kılavuz, ekonomik anımıza ve insanların incelikli bir portresine bir sözcük kazandırıyor ve ticaret kritik kavşaklarda. Paperback $ 10. 89; Tutuşmak 14 dolar. 99.

-

Yerli Reklamcılık Avantajı: Dijital Pazarlamayı Devirleyen ve Gelir Büyümesini Artıran Otantik İçerik Oluşturun , Mike Smith

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Pazarlamacılar tarafından üretilen ve ana editoryal içeriğin yanında yer alan yerli reklamcılık, reklamcılık ve editöryel arasındaki geleneksel engeli ortadan kaldırır. Endüstri uzmanı ve Hearst reklam müdürü Mike Smith yerli sadece burada kalmak değil, aynı zamanda pazarlamanın geleceğine inanıyor. Yerli Reklamcılık Avantajı , yerel içeriğin herhangi bir şirketin dijital pazarlama stratejisinde etkili bir araç olduğunu ve yeni gelir akışı oluşturmak için onu nasıl kullanacağını ortaya koymaktadır. Tutuşmak 28 $. 50; Cüzdan 30 $.

-

Platform Stratejisi: Laure Claire Reillier ve Benoit Reillier'nin

İşletmenizi Büyümek için Toplulukların ve Ağların Gücünü Nasıl Açabilirsiniz

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Platform tabanlı bir iş geliştirmek, yeni yönetim kurallarını ve diğer platformlarla rekabet etme ve geleneksel işletmelerle yeni bir temel öğrenmeyi kapsar. Çoğu kuruluş şimdi bir dijital dönüşüm yolculuğuna başlamışken, az sayıda kişinin toplulukların gücünden tam olarak yararlandığını görüyoruz. Platform Stratejisi size bu yenilikçi platform tabanlı iş modellerini ne zaman ve nasıl dağıtacağınızı anlamak için anahtarlar verecektir. Sabit Kasa $ 51. 95.

-

Paylaşılan Ekonomi: İstihdamın Sona Ermesi ve Kalabalığı Bazlı Kapitalizmin Yükselişi (MIT Press) Arun Sundararajan'ın

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017
Paylaşım Ekonomisi , geleneksel kurumsal merkezli modelin yerini alabilecek ekonomik faaliyeti organize etmek için yeni bir yol olan "kalabalığa dayalı kapitalizme" geçiş sürecini açıklıyor. Eşler arası ticaret mübadelesi, kişisel ve mesleki arasındaki hatları bulanıklaştırdığında, ekonomi, hükümet düzenlemesi ve sosyal dokumuz nasıl etkilenir? Kapsamlı araştırma ve sayısız gerçek dünyadaki örnekler üzerine kurulu kitap, "hediye" ve "pazar" ın işlemlerindeki ilginç karışımını ortaya koyuyor, ortaya çıkan blok zincir teknolojilerini açıklığa kavuşturuyor ve gelişmekte olan talep üzerine platformların baş döndürücü dizini açıklıyor. Paperback $ 18. 95; Tutuşturun 9 TL. 45.

-

Robert Wynne ve Dave Boone tarafından

Yanlış Anladığınız
11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Halkla ilişkilerin temellerini öğrenin - etkileyici bir basın bültenini nasıl yazacağınızı, medyayı başarılı bir şekilde basacağınızı, düşüncelerini açıklayan bir yazı yazın, ikna edici bir sosyal medya kampanyası oluşturun, kitleleri güçlü bir içerik pazarlamacıyla yönetin ve başarıyı ölçün - bu no. halkla ilişkiler sanatına giriş yasakladı. Kolay bir çözüm yok. İnsanları ürün veya hizmetler satın almak ya da nedenleri desteklemek için ikna etmek zordur. Ancak, Halkla İlişkiler Hakkında Düz Bir Sohbet adlı çalışmada taktik vardır. Sabit Kılıf $ 24. 95.

-

Dale Partridge tarafından

Hayalinizi Başlatın: Tutkunuzu Görevinize Devam Etmek İçin 30 Günlük Bir Plan

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Seri girişimci ve StartupCamp kurucusu. Dale Partridge, daha geniş bir özgürlük, daha güçlü bir aile ve daha sağlıklı finans ile sonuçlanacak bir işe başlamak isteyen okuyucular için somut ve kolayca uygulanmış bir plan sunar. Hayallerinizi Başlatın 'da, Partridge, okuyucuların tutkularını takip etmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri için bu dersin özünü 30 günlük pratik bir yolculuğa ayırıyor. Okuyuculara fikirlerini nasıl tutacağını, bir kitle oluşturmayı, çevrimiçi bir varlık inşa etmeyi, bir iş başlatmayı, sosyal medya öğrenmeyi, güzel bir marka yaratmayı ve müşterilerin rakiplerini hiç düşünmemesini sağlayacak deneyimler yaratmayı öğretir. Tutuşturmak $ 9. 99; Ciltli 15 dolar. 88.

-

John Hall

Sayfa Başı

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

İş asla "sadece" iş değildir. Her zaman ilişkiler ve insan bağlantıları ile ilgilidir. Değerli ve güvenilir bir ortak olarak gördüğünüzde fırsatlar sınırsızdır. Kendinize ve markanıza sahip olmak için içerik odaklı ilişkiler kurarak ve geliştirerek başarı için kendinizi konumlandırın En Üstün . Tutuşmak 24 $. 70; Cilt 26 $.

-

İçerik - Pazarlamanın Atomik Parçacık: Rebecca Lieb'in İçerik Pazarlama Stratejisine Yönelik Kesin Rehber

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

İçerik herhangi bir pazarlama kampanyasının tek en kritik unsurudur. İçerik pazarlaması ile içerik stratejisi arasında başarılı bir dengenin bulunması zordur, ancak zorunludur. Dünyanın önde gelen bazı markalarındaki kıdemli pazarlamacılarla yapılan görüşmelerle İçerik - Pazarlamanın Atomik Parçacıkları , içeriğin tüm pazarlamanın daha geniş bir çerçevede nasıl işlev gördüğünün yanı sıra örgüt endişeleri ve karar verme süreçlerini araştırır. Makaleler 19 $. 19.

-

Qihoo 360 Yolu: Zhou Hongyi'nin İnternet Güvenliği'ndeki Küresel Bir Uzmanından Değer Artırıp Süren Müşteri Bağlantı Stratejileri

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Qihoo 360 Way , Qihoo 360 Technology'nin kurucularından ve kurucularından Zhou Hongyi, yarım milyar kullanıcısını kendi şirketinin ücretsiz antivirüs ürünü olan 360-bit'lere çekmek için kullandığı stratejileri ve taktikleri ortaya koyuyor. ve sonra o muazzam gelir akışlarını yönlendirmek için kaldıraç kullandı. Zhou, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, sağlam ve akıllı çevrimiçi ürünler ve stratejilerle rekabet avantajını nasıl ele geçirebildiğini gösterir. Yol boyunca, Hongyi, Internet Çağında bir geziye çıkıyor, Netscape'in kaderi, Apple'ın dehası ve Microsoft Vista'nın tuzaklarından cep telefonlarının öncülüğüne, giyilebilir cihazların geleceğine kadar her konuda düşüncelerini paylaşıyor. ve "İnternet +" ın içeriği ve dışı. " Ciltli 35 dolar Source .

-

March 1, 2018