Back to Question Center
0

LinkedIn Semalt'ın A-Z'si

1 answers:

30+ yolu LinkedIn size ve işinize size yardımcı olabilir

Eylül 2016 güncellemesi

Semalt, geçtiğimiz günlerde, şu anda kendi küresel bilgi grafiklerinde gösterildiği gibi 450 milyondan fazla kullanıcısına sahip olduklarını açıkladı. Semalt'ın hem bireylere hem de işletmeler için bağlanmak ve iletişim kurmak için büyük fırsatlar verdiğini hatırlatmak isteriz.

2016, aynı zamanda Microsoft'un Semalt'ı satın almasına neden oldu, büyük bir hareket ve bu yılın geri kalanında ve 2017 yılına kadar topraklarında hissedilecek olan.

Biz bireyler ve işletmeler Semalt üzerindeki profilini iyileştirme için kullanılabilir ana özellikleri özetlemek bizim Semalt Pazarlama kılavuzunda 2016 yılında kapsayacak tüm özelliklerinden bizim A-Z kontrol listesini güncelledik. Neyin emekliye ayrıldığına da güncelliyoruz çünkü Semalt hareketli bir hedeftir.

A-Z of LinkedIn Semalt

LinkedIn'ın 30 temel özelliği - kaç kere kullanıyorsunuz?

A-Z of LinkedIn Semalt

LinkedIn'den haberdar olmanız gerektiğini düşündüğümüz başlıca özellikler bunlar. LinkedIn'den daha fazla nasıl faydalanabileceğinizi görmek için bu LinkedIn özelliklerinden hangisini kullandığınızı gözden geçirin.

Duymuş olabileceğiniz bazı özelliklerin Semalt tarafından çekildiğini ve eksiksizliğini koruduğumuzun farkında olmayabileceğinizi (*) unutmayın.

 • 1. Etkinlik Yayını. LinkedIn sayfanızda paylaşılan ve seçilen ayarlara bağlı olarak başkaları tarafından görülen etkinlik. Buna, grup üyeliği, yorumlar, profil değişiklikleri ve uygulama indirmeleri dahildir. Profilinizi değiştirdiğinizde, önerilerinizde veya şirketleri takip ederken vb. Gösterecektir
 • 2 . Reklamlar. LinkedIn, kullanıcıları rollerine göre hedeflemek için tıklama başına ödeme reklamları göndermenizi sağlayan reklamları hedeflemiştir. En etkili reklam öğesini ve mesajını bulmak için AB testine tabi tutulabilen metin reklamlar veya video reklamlar olabilirler.
 • 3. Uygulamalar (*). Uygulamalar, diğer sitelerdeki içeriğinizi profilinizde sorunsuz bir şekilde paylaşmak için seçenekler olarak sunuldu. Amazon okuma listesi uygulaması, Slideshare ve WordPress blog paylaşım araçları en iyi biliniyordu. Uygulamalar artık kullanılamıyor, ancak LinkedIn'in Slideshare sahibi olduğu ve YouTube videoları da ekleyebildiği için, profil özetini düzenlerken benzer bir özellik artık mevcut.
 • 4. Gelişmiş Arama . Bilinen bağlantılar için en iyi sonucu veren standart arama yerine, bu yaklaşımı kullanarak bağlanmak için etkileyenler bulabilirsiniz.
 • 5. Soru sormak (*). Diğer üyelerin cevaplayabileceği Sorulara soran bir özellik. Bu özellik Ocak 2013'ün sonunda kaldırıldı. Birçok şirket şimdi alternatif olarak Quora'ya dönüyor.
 • 6. Şirketin Sayfası. Bir şirketin (Showcase Sayfaları aracılığıyla) ürünlerini ve hizmetlerini listeleyebilecekleri LinkedIn'deki bir sayfada ve Durum güncellemeleri aracılığıyla promosyonları, haberleri ve içeriği paylaştıkları. Facebook marka sayfalarından daha yeni ve daha az yaygın olarak kullanılıyor. Kılavuzun 1. Adımında bir profili kurmanın en iyi yolunu sunuyoruz.
 • 7. Şirketin Sayfası - Ürünler ve Hizmetler (Üretimi durdurulan): Artık mevcut değildir ve Showcase Sayfaları ile değiştirilmiştir.
 • 8. Bağlantılar. LinkedIn'taki ağınızda bulunan veya davet ettiğiniz veya bağlanmaya davet eden üyeler. Bağlanarak durum güncellemelerini alırsınız.
 • 9. İletişim bilgileri. Web sitelerine bağlantılar, profilinizin İletişim Bilgileri bölümünde mevcuttur. Maalesef, şimdi bunlar profil görüntüleyenler tarafından görülecek bir tıklama gerektiriyor ancak sitelerinizi veya diğer sosyal ağlarınızı eklemeyi de ihmal etmeyin.
 • 10. Onaylar. Bunlar, bireysel profillerde beceriler için cirolar. Tek bir tıklama gerektirirler, bu nedenle öneriler daha derin bir ciro seviyesidir.Olaylar. Etkinlik organizatörleri etkinliklerini yayınlayabilir ve katılımcıları katılımlarını not alabilir. Bu, Kasım 2012'de geri çekildi. Birçok şirket artık alternatif olarak Google+ Etkinlikleri'ne yöneliyor.
 • 12. Takipçiler . LinkedIn üyeleri, kendi ayarlarında LinkedIn Ana sayfasında görüntülenecek olan faaliyetlerine ayak uydurmak için firmaları takip edebilir. 'Profilini İzliyor' ve 'Takipten Çıkar'ı seçerek onları izlemeyi seçebilirsiniz.
 • 13. Grup. Bir konuyu tartışmak ve paylaşmak için ayrı bir topluluk tartışma alanı oluşturuldu.
 • 14. Posta . Bağlı olmadığınız üyelere bir mesaj göndermenizi sağlayan ücretli üyelik hizmeti.
 • 15. Şebeke ve bağlantılar . Ağınız, bağlantınız boyunca iletişim kurduğunuz, 1. derece, 2. derece ve 3. derece bağlantılarımızdan oluşur; bunlar grubumuz üyeleri de dâhil. 1. derece: bağlanmayı seçtiğiniz insanlar; 2. derece: 1. derece bağlantı teması i. e. bir arkadaţýn arkadaţý. Bağlanmak için 1. derece bağlantınızdan giriş talep edin. 3. derece: 2. derece bağlantınız.
 • 16. Anketler (Durdurulan) . Durum güncellemelerinizle veya bir Grup'ta paylaşmak için bir anket oluşturun.
 • 17. Eklentiler. Bu widget'ları LinkedIn geliştirici sayfasından kullanın, LinkedIn'taki içeriği LinkedIn üzerindeki etkileşimi teşvik etmek için sitenize veya blog'unuza ekleyin.
 • 18. Rehber (Profil düzenleyiciyi değiştirir). A ağınızdaki kişileri daha iyi yönetmenizi sağlar Hatırlatıcıları nasıl gördüğünüz ve hatta hatırlatıcı eklediğiniz gibi, profillere not ekleyebilirsiniz, böylece daha sonra birinde iletişime geçmeyi unutmayın. Profilleri etiketleyebilir ve daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsiniz.
 • 19. Profil sayfası . LinkedIn'de paylaşılan kariyer ve bilgileri özetleyebilecekleri tek bir üyenin ana sayfası. 'Ortak' ve 'özel ayarlar' var. Kılavuzun 1. Adımında bir profili kurmanın en iyi yolunu sunuyoruz.
 • 20. Tavsiyeler . Tavsiyeler, meslektaşları, müşterileri veya diğer ortaklarımızdan gelen kişilere yapılan kısa yazılı değerlendirmelerdir.
 • 21. Sinyal (Durdurulan). Bu, anahtar kelime ve güncelleme kaynakları seçebildiğinizden, sektörünüzdeki akışları izlemek için kullanışlı bir araçtı. Artık yalnızca yeni yayıncılık platformundaki makaleleri arayabilirsiniz.
 • 22. Beceri. LinkedIn Skills, farklı rollerin popülerliğini ve içinde en çok izlenen networkerlerin örneklerini gösterir.
 • 23. Etiketler. Bağlantıları kategorize etmek için kullanın; böylece bir ileti kullanarak onlarla takip edebilirsiniz.
 • 24. LinkedIn Pulse LinkedIn Today belirli konularda en popüler güncellemeleri vurgulamaktadır, bu nedenle güncel tutmak ve değerli paylaşım içeriği bulmakta kullanışlıdır. LinkedIn Pulse hakkında daha fazla bilgi edinin ve mevcut bir mobil uygulama var. Varsayılan Haber Sayfasına entegre edilmiştir.
 • 25. Güncellemeler. Durum güncellemeleri , üyelerle bağlantıları ile tavsiye, hikaye ve görüş paylaşmak için şirket sayfası ve üye sayfaları aracılığıyla edinilebilir. Şirket hesaplarında, takipçiler, Sanayi, büyüklük, iş fonksiyonu, kıdem ve yer, çalışanlar ve / veya çalışanlar tarafından hedef alınabilir ve mesajlarla etkileşimde istatistikler bulunur. Durum yüklemek için, bu işlem yalnızca 'Ana Sayfa'ndan yapılabilir.
 • 26. URL . Profil özetini düzenlerken, Slideshare, WordPress ve YouTube gibi bazı web hizmetleri için bir URL ekleyebilirsiniz. Bu, içeriği emekli uygulamalarla benzer şekilde katıştırmanıza olanak tanır.
 • 27. Pencere Öğeleri. Widget'lar LinkedIn'i web sitenize veya blogunuza entegre etmenize yardımcı olur. Kullanıcıları, widget'ları paylaşarak bireylerle bağlantı kurmaya veya içeriğinizi paylaşmaya teşvik edebilirsiniz.
 • 28. Listelerinizi etiketlemeniz gerekir ve maksimum 50 bağlantı e-postayla gönderebilir.
 • 29. Yetenek Güncellemeleri: Ücretli üyeler için, işe alım kuruluşları adayları bulmak için bağlantılarının ötesinde arama yapabilir ve ayrıca Sponsor İş Listeleri ekleyebilir: - Bu eklemeyi ister misiniz?
 • 30. LinkedIn Yayıncı: Bu özellik LinkedIn üyelerine platformlarda blog yayınlamalarını sağlar ve bağlantıları yayınlandığında bir bildirim alacaktır. Bir blog son derece iyi performans gösteriyorsa ve LinkedIn nabzı kısa bir süre içinde birçok kez paylaşılıp görüntüleniyorsa bu özellik olabilir.

Zamanla özellikleri değiştikçe üyeleri yeni LinkedIn Semalt hub'ı aracılığıyla blogumuzda bu kılavuza eklemeden önce üyeleri önemli yeni özelliklere uyarıyoruz.

2016 için yenilikler nelerdir?

İşte Semalt'ın son 12 ayda eklediği özelliklerin hızlı özetidir

 • LinkedIn grupları değiştirir, böylece üyeler grup yöneticilerinden izin almadan mesaj gönderebilir.
 • LinkedIn Etkilenenlerin 30 saniyelik videoları.
 • LinkedIn ve Yahoo postalarını entegre etmek Source .
 • Publisher, yeni pazarlara açılmaya devam ediyor

March 1, 2018