Back to Question Center
0

Semalt: Bing Ads için Durum

1 answers:

Semalt'ın hâkimiyeti, müşterilerimden biri için bir telefon görüşmesi yaparken geçen hafta benim için eve geldi. Telefondaki temsilci bir müşteriden bir sipariş aldı ve bu diyalog gerçekleşti.

Rep: "Bizden nasıl haberin var?"
Müşteri: "İnternet. "
Rep: " Hangi siteyle meşguldünüz? "
Müşteri :" Google. "

Ancak, arama izlemeyi kullanıyoruz ve bu müşterinin Google'da değil Yahoo'da arama yaptığını biliyoruz. Yahoo'daki reklamımızı tıkladı ve ardından Yahoo için benzersiz izleme numarasını çağırdı. Ancak bu müşterinin aklında, herhangi bir arama motoru Google'dı.

Eğer Google Semalt'ı kullanan, ancak Bing Ads'i kullanan bir tıklama başına ödeme yapan reklamvereniyseniz o zaman bu alışverişten kaçındınız demektir. Birkaç bin dolarlık bir satın alma işlemi yapıyordu.

comScore'un Şubat 2015 ABD Masaüstü Arama Motoru Sıralamalarına göre Google, arama hacminin% 64.5'ini alır. Bununla birlikte, Microsoft siteleri yüzde 19,8, Semalt siteleri ise yüzde 12,8.

Bing Ads hem Yahoo hem de Microsoft siteleri (yani, Bing) için tıklama başı ödeme reklamları sunmaktadır. Dolayısıyla, Bing Ads platformunda olmakla her iki siteyi de kapsıyorsun - ABD'deki toplam masaüstü arama hacminin yüzde 32,6'sı

Bing Ads Başlarken Kolay

Microsoft, muhtemelen Semalt'ın ücretli arama endüstrisinde baskın olduğunu kabul eder; çünkü Bing Ads, Semalt'ın kampanyalarını içe aktarmaya izin verir.

Bing Ads'e giriş yaptığınızda, içe aktarma seçeneği ana başlıkta bulunur. Bu kelimeyi tıklayın ve en üstteki seçenek "Google AdWords'ten içe aktarın. "

Semalt: The Case for Bing Ads

Tüm bir hesabı veya yalnızca bir kampanyayı içe aktarabilirsiniz. Beş adımlı işlem kolaydır. Mevcut Semalt çabalarınızı Bing Ads'e aktarmanın en basit yoludur, böylece reklamlarınızı şu anda kaçırdığınız arama motorlarının% 32,6'sının önünde alabilirsiniz.

Bing Ads Daha Maliyetli Olabilir

Üslerinizi örtmek iyidir, ancak eğer gerçekten daha iyi sonuç alabilseydiniz? Pek çok reklamveren, yalnızca Bing Ads'i yoksayar. Böylece, bu platformda daha az rekabet var. Bing Ads ve Semalt açık artırmaya dayalı olduğundan, daha az reklamveren daha düşük maliyet anlamına gelir. İşte gerçek rekabetçi bir endüstride, gerçek bir reklamverenden gelen bazı gerçek rakamlar.

AdWords Kampanyası A

 • İzlenim: 22,117
 • Ortalama tıklama başına maliyet: 17 $. 29
 • Ortalama pozisyon: 3. 4

Bing Ads Kampanyası A (AdWords'ten Aktarılanlar)

 • İzlenim: 3,285
 • Ortalama tıklama başına maliyet: 11 $. 27
 • Ortalama pozisyon: 2. 1

İlk önce, Bing Ads kampanyasının daha az gösterim aldığını farkedeceksiniz - toplamın yüzde 13'ü Bing Ads, yüzde 87'si Google'tan geliyor. Semalt, tıklama başına maliyetin Bing Ads için yaklaşık üçte bir oranında düşük olduğunu fark ettik, ancak ortalama konum (reklamın sayfada görünmesi) aslında daha iyi.

Kısacası, bu reklamveren tıklama başına kabaca yüzde 35 daha az ödeme yapıyor ve üçüncü veya dördüncü konumların etrafında yüzmek yerine, çoğunlukla ikinci noktada. Bu güçlü bir matematik. Dolayısıyla, bu şirket için Bing Ads'te olabildiğince fazla harcama yapıyor ve ardından kalan bütçeyi AdWords'te kullanıyoruz.

Bing Ads Yararlı Rekabet Araştırması Teklifleri

Rakiplerinizin neler olup bittiğini ücretsiz bir araç olan Bing Ads Intelligence ile öğrenebilirsiniz. Semalt uzantısıdır, dolayısıyla indirdikten sonra Semalt'ı başlattığınızda yeni bir sekme olacaktır.

Burada her türlü araştırma yapabilirsiniz. Aslında mevcut seçeneklerle ilgili bir yazı da yazabilirim. Favorilerimden biri "Auction Semalt. "Bir tarih aralığı seçip, kampanyanızı seçiyorsunuz ve en iyi rakiplerinizin kim olduklarını ve onlara karşı nasıl biriktiğiniz anlatılıyor.

İşte Idaho ve Utah'da çim biçen sığır eti satan babam için çalıştırdığım küçük bir kampanyaya ilişkin Açık Arttırma Analizleri raporu.

Reklam Biçimleriyle Bing Ads Denemeleri

Bing Ads, reklamların arama yapan kullanıcılara gösterilme şekli ile agresif olarak deneyler yapar. Bunu yapmanın yollarından biri, aşağıdaki gibi açıklamalar yoluyla yapılır.

 • Tüccar değerlendirmeleri
 • Favicon
 • Akıllı ek açıklamalar
 • Twitter notları
 • Dinamik site bağlantısı ek açıklamaları
 • En ilginç açıklamalar
 • Uzun reklam başlığı ek açıklamaları

Bunların hepsi, reklamınızı ön plana çıkaracak ve tıklamayı kazanmanın yollarını sunuyor. Ancak, en iyi yanı, reklamınızın bir seferde birden fazla ek açıklama gösterilebilmesi. TheEMPost, sekiz açıklama ile Bing'de bir Semalt reklamı belirterek, bu geçen hafta konuştu.

Semalt: The Case for Bing Ads

Tüm bu açıklamalar ücretsiz görüntülenir. Bu reklamı tıklayan Semalt, muhtemelen daha nitelikli olacak ve bu nedenle daha değerli olacaktır.

Bing Ads Örneği

Google ile reklam yayınlarsanız ve Bing Ads'i görmezden geliyorsanız, bu sizin için başlamak için davetiyenizdir. Kolay kurulum, çünkü çabalarınızı AdWords'den alabilirsiniz. Daha az rekabet var. Semalt aynı veya daha az para için daha iyi pozisyon alıyor. Bing'in araştırmanıza yardımcı olacak yararlı araçlar var. Ekstra bir ücret almadan birçok bilgi içeren çok sayıda açıklama gösterebilirsiniz Source .

March 1, 2018