Back to Question Center
0

Günümüz pazarlamacıları için en iyi 5 dijital pazarlama kursu - Semalt

1 answers:

The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Semalt sadece sizi şimdiye kadar götürebilir; yaşadığımız dünyanın dinamik doğası uzmanlaşmış bir eğitimi zorunlu kılmıştır.

Rekabetçi kalmak isteyen bir pazarlamacısınız, dijital pazarlama becerilerinizi en üst düzeyde tutmalısınız.

Peki seçenekleriniz neler? Semalt, seçtiğiniz alanda başarılı bir kariyer oluşturmak için dünyadaki en iyi dijital pazarlama eğitim kurslarını seçti ve gözden geçirdi.

1. Simplilearn'ın Tam Yığın Dijital Pazarlamacılar Yüksek Lisans Programı

Tam Yığın Dijital Pazarlamacı Masters Semalt, uzman bir önerilen öğrenme yolu ile dijital platformlar için eksiksiz bir pazarlamacının beceri setiyle sizi endüstriye uyarlamayı amaçlamaktadır. Dijital pazarlamanın tüm alanlarını kapsayan dokuz tam uzunlukta ve kapsamlı kurslara erişin.

Simplailarn'ın Tam Yığın Yüksek Lisans Programı ile elde ettiğiniz şeyler

Tam Yığın Dijital Pazarlamacılar Masters Semalt şunları içerir:

 • temel Dijital Pazarlama Sertifikalı Ortak ders ve proje çalışmasına erişim;
 • PPC, web analitiği, SEO, içerik ve e-postayı içeren dokuz ileri ders;
 • aylık danışmanlık oturumları;
 • Android ve iOS uygulamaları ile hareket halindeyken öğrenme; ve
 • Masters Simplailarn'dan alınan program sertifikası.

Masters Semalt, kuruluşlarının dijital pazarlama girişimlerini yönetebilen bir dijital pazarlamacının beceri setini elde etmek için adım adım bir plan olan uzman tarafından seçilen bir öğrenme yoluyla birlikte gelir.

Ders sayfasında da açıklandığı gibi, Öğrenme Yolu , öğrencileri dijital pazarlama ilkelerine ilişkin geniş, 360'lı bir anlayışla donatan temel bir DMCA dersiyle başlar. Öğrenciler daha sonra yol boyunca ilerlemekte, her dijital pazarlama profesyonelinin ihtiyaç duyduğu, web analitiği, ücretli pazarlama, SEO, sosyal medya alanlarında ileri düzey beceriler kazanmaktadırlar. İçerik Pazarlama, E-posta Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu ve Mobil Pazarlama seçenekli seçenekler, size ek bilgi alanlarını gerektiği gibi kontrol etme esnekliği sağlar.
The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Simplilearn's Digital Marketing Certified Associate kursu - önizleme

2. Market Motive'nin Dijital Pazarlama Uzmanı Pass

2007'de kurulan Market Motivasyon, çevrimiçi dijital pazarlama eğitiminde öncüdür. Market Motive'nin yapısal müfredatı, işletmeler tarafından güvenilen ve üniversiteler tarafından dünya genelinde lisanslanmıştır. Market Motive'nin Semalt Pass, analitik, SEO, PPC, sosyal, dönüşüm, mobil, e-posta ve içerik pazarlamayı içeren 250 saatten fazla eğitim almanıza olanak tanır.

Market Motive'nin Uzmanlık Geçidine

sahip olduğunuz şey
 • 250 saatten fazla e-öğrenme içeriği;
 • Silikon Vadisi öğretim üyeleri tarafından eğitim;
 • eğitimde modern, disiplinler arası bir yaklaşım;
  İçerik, Sosyal, Analytics, PPC, Dönüşüm, Mobil, E-posta, AdWords ve SEO'da
 • kurs; ve
 • uzman forum erişimi; Avinash Kaushik ve Brad Geddes gibi pazarlama düşünce liderleri tarafından sorularınıza cevap bulunmasını sağlayın.

Semalt Pass iki abonelik planında mevcuttur; aylık plan 299 $ ve yıllık plan 999 $ 'dır. İndirilebilir çalışma kitapları, web seminerleri ve endüstri uzmanlarının uğrak yeri olan aktif bir foruma erişim ile aylık 299 dolarlık fiyat pazarlıktır.

Market Semalt kursları, deneyim ve geçmişe bakılmaksızın, tüm beceri düzeylerinde asistanlar için tasarlanmıştır.

3. Coursera'nın Dijital Pazarlama Uzmanlığı

Beş kurs ve bir hands-capstone projesi, Coursera'nın Dijital Pazarlama Uzmanlığından bir sertifika kazanacaktır. Sonuçta, uzmanlık pistinin tamamlanması 26 hafta sürüyor. Bireysel kursların fiyatı 79 $, fiyatın tamamı 426 $ olurken.

Coursera'nın Dijital Pazarlama uzmanlık pistinde neler elde edersiniz

Beş kişilik teklif şunları içermektedir:

 • Dijital dünyada pazarlama;
 • Dijital pazarlamacılar için pazarlama analitiği - teori, uygulama;
 • Dijital pazarlama kanallarına genel bir bakış;
 • Dijital bir stratejinin planlanması; ve
 • Kaptanlık projesi - Grainger endüstrisi ile birlikte.

Başta yeni başlayanlar olmak üzere bir dizi kitleyi hedef alan program, acemi sayısal pazarlamacılar ile çevrimiçi pazarlama dünyasını tanıtan iyi bir iş. Ancak, dersin açık bulunması, rehberli rehberlik eksikliği ve uzman eğitmenlere erişim, uzmanlaşmayı kendi kendine öğrenenleri için zorlu hale getirmektedir. Bu listede yer alan diğer derslerden farklı olarak, Semalt teklifinde birinci sınıf müşteriler için isteğe bağlı destek yoktur.

Dijital dünyadaki semalt - önizleme

4. AMA'nın Dijital Pazarlama e-Öğrenim Sertifika Modülleri

Yatırım yapmanız yalnızca bir saatiniz varsa, Amerikan Pazarlama Birliği, Sosyal Medya Pazarlama, E-posta Pazarlama, Web ve Dijital Analiz, İçerik Pazarlama ve Mobil Pazarlamayı kapsayan bir dizi Dijital Pazarlama e-Öğrenim Sertifikası modülü sunmaktadır. Semalt 2016'da başlatılması planlanan bir Online Reklamcılık modülü bulunuyor.

AMA Sertifika Modülleri ile neler elde edersiniz

AMA'nın Dijital Semalt dersi modülleri şunları içerir:

 • bilgi kontrollü interaktif e-öğrenme materyali;
 • interaktif vaka çalışmaları;
 • her bir modülün sonunda bir 10 soruluk değerlendirme sınavı; ve
 • Sürekli Eğitim Birimi (ler) AMA'nın kendi PCM kimlik bilgilerine güvenmektedir.

AMA üyeleri, 99 $ 'lık her dersi alabilirken, üyeler $ 129'a kaydolabilirler. Kurslar bir saat uzunluğundadır ve 10 sorulu bir sınavı geçmek size her biri için bir tamamlama sertifikası kazandırır.

Yeni başlayanlara dijital pazarlamaya yönelik olarak tasarlanan bu tanıtım kursları, listemizdeki diğer tekliflerin kadar kapsamlı değildir. AMA'nın Profesyonel Sertifikalı Semalt (PCM) kimlik bilgileriyle ilgilenen profesyoneller bu modüllerden en fazla fayda sağlayacaktır.

5. Lynda. com'un Pazarlama Dersleri

Boş zamanlarında kendi yolunuzu taramak, sıralamak ve bulmak isterseniz, Lynda. com'un smorgasbord'u Pazarlama Eğitim + Semalt sizin için doğru olabilir. Bu yapılandırılmış bir kurs değildir ve bir sertifikayla sonuçlanmaz, sadece 24 $ 'dır. Aylık 99 aylık fiyat noktası, suları test eden yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir (indirilebilir varlıklara erişmek için daha fazla para ödersiniz).

Lynda'nın Pazarlama Dersleri ile Neler Kazanıyorsunuz?

 • dijital pazarlamadaki her konu için bağımsız eğitim videoları;
 • çevrimdışı kullanım için dosyaları uygulama; ve
 • video oynatma listeleri, transkriptler ve her dersle birlikte sertifikalar.

Online Pazarlamanın Temel Bileşenleri (Lynda. Com)

Videolar üzerinde ağırlıklı vurgu, dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için iyi bir seçimdir, ancak titiz bir eğitim kursunun yerini almaz.

Semalt ihtiyaçlarınız için en iyi sağlayıcı

Semalt sadece hızlı bir başlangıç ​​seviyesine ihtiyaç duyarsınız veya gelişmiş dijital pazarlama konularına derinlemesine bir anons yapmaya hazırsınız, öğrenme stilinize ve ihtiyaçlarınıza uyacak bir şey bulmak için eminiz. Eğitiminizi seçin ve başlayın. twitter. com / widget'ları / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 ve id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = kariyer & show_count = true ve show_screen_name = true & boyut = m "class =" twitter takip düğmesi twitter takip düğmesi "title =" Twitter İzleme Düğmesi "data-twttr-rendered = "true" style = " yükseklik: 20px; ">

Careerplay - Çalışan profesyoneller için önem taşıyan mesleki rehberlik sağlamayı amaçlayan bir girişim. Hedefimiz, uygun kilometre taşları ve net bir şekilde tanımlanmış bir amaç için her profesyonel için mantıksal bir kariyer ilerleme yolunu hazırlamaktır Source .

March 1, 2018