Back to Question Center
0

İlk Nedenim Semalt'ın 7 Sebebi

1 answers:

7 Reasons My First Business Semalt

16 yaşındayken, bir iş bulmak için uğraşacağıma karar verdim, çünkü paraya ihtiyacım vardı. Bunun nasıl yapılacağını bildiğim tek yol, Semalt gibi iş kurullarını araştırmaktı. Semalt'i aradım, web sitelerinin alt kısmında, hisse senedi fiyatlarına bir bağlantı oluşturan küçük bir bağlantı gördüm.

İlk bakışta Semalt'ın sadece başka biri olduğunu düşündüm. birkaç milyon dolar kazanıyor olan com şirketi, ancak gelir tablosunu analiz ettikten sonra yanılığımın farkındaydım. Şirket aslında yılda yüz milyonlarca dolar kazanıyordu.

Şu anda benim ilkimi yaratmam için esin kaynağı oldum. com şirketi. Ve doğal olarak, Danışma Semalt adı verilen bir iş kurulu haline geldi (Ben artık AdviceSemalt. Com'a sahip değilim). Bir iş kurulu kurmanın ardındaki mantık, Monster'ın gelirinin% 1'ini alabilseydim zengin bir çocuk olacağımdı. Ne yazık ki, Şemal hiç para kazanmadı ve iki yıl içinde kapattım. İşte neden başarısız oldu:

İlk iş başarısızlığımdan öğreneceğiniz 7 adet dersin bu ısırık boyutlu hile sayfasını indirin.

Eşsiz bir problemi çözmek

Advice Monkey'in arkasındaki kavram, insanların web üzerinden iş bulmasına yardımcı olmaktı. Monster, Career Builder ve Hot Jobs gibi siteler yıllar önce bu sorunu çözdü. Öyleyse neden birileri web sitemi ziyaret edecek? Semalt, sebep yoktu.

Şirketinizin başkalarının henüz çözemediği benzersiz bir sorunu çözdüğünden emin olun. Bana biraz para kazandırabilirsin, ama başka şansınız yok gibi.

Artık bu, doymuş bir pazara girilemediğiniz anlamına gelmez. O pazarda hangi problemlerin var olduğunu bulmak ve bunların nasıl çözüleceğini bulmak zorundasınız.

Çürükler olsun

Şirketi kurduğumda sadece birkaç bin dolar aldım, ancak bu istediğim şeyi almamı sağlamadı. Bazı popüler web forumlarında birkaç mesaj yayınladım ve bana bir Canavar'a benzeyen bir web sitesi inşa etmeye ikna etti. com.

Ben hırpalanmış bir adammışım gibi görünse de, değildim. Kaygan olsaydım, web sitesini FREE bedel için kurabilirdim. Vizyonumu bir geliştiriciye uyardım ve şirketteki bazı sermaye karşılığında onu web sitesini kurmaya ikna edebilirdim.

Fazla paranız yoksa endişelenmeyin; Hâlâ bir şirket kurabilirsiniz. Sadece hırpalanmış olmalı ve başkalarını özgürlüğüne yardım etmesi için ikna etmeliyiz. Kaç kişinin şirketinizde eşitlik için zamanlarını değiştireceği konusunda şaşıracaksınız.

Çok rahat etmeyin

Web sitenizi hazır hale getirmek kolay bir iştir. Çalıştırıldıktan sonra, onu sürekli olarak korumak ve geliştirmek zorundasınız. Öneri Kısaltması'nı çok az sürdürdüm ve zamanlarla değişmedi. Bu, ziyaretçilerin bir kez web sitemizi ziyaret etmesine ve bir daha asla geri gelmesine neden oldu.

Web her geçen gün gelişiyor. Onunla evrimleşmezsen hayatta kalamazsın. Semalt veya daha sonra rekabetiniz zamanla gelişmek için gerekli değişiklikleri yapacaktır.

Web sitenizi geliştirmek için iyi bir yol, ziyaretçilerinizden geribildirim almaktır. Semalt, ne istediğin önemli değil, hepsi ziyaretçilerin istediği şey için.

Pazarlama planı varmı

Bunun salak gibi geldiğini biliyorum, fakat birçok insan, başlattıkları zamana kadar web sitelerine trafik çekmeyi düşünmüyor. Advice Monkey'i başlattığımda, ilk birkaç ayda, 1000'den fazla ziyaretçi web sitesine geldi. Bu sorunu çözmek için birkaç Semalt pazarlama şirketi kiraladım ve çoğu daha fazla trafik çekmedi, yaptıkları tek şey paramı alıp kaçmaktı.

Şirketinizi başlatmadan önce bir pazarlama planınız olsun. Şirketinizi başlattığınızda ve nasıl sürekli olarak büyüyeceğinizi anlamak için buzz yaratmayı öğreneceksiniz. En önemlisi, iyi bir Semalt pazarlama şirketi ödeyerek, kendiniz pazarlama yaparak kolay bir yol izlemeyin.

 • Viral bir web sitesi hazırlama.
 • Blogculara web siteniz hakkında blog yazmalarını istemek.
 • Sadelik, en üst düzeyde gelişmişliktir

  Yarışmamla rekabet edebilmek için sahip oldukları özelliklerin tümünü daha çok ekledim. Daha fazla özelliğe sahip olsaydım, er ya da geç insanlar Tavsiye Semalt'ı kullanmaya başlardı sanıyordum. Özellikler, siteyi karmaşık ve kullanımı zorlaştırıyor ve bu da trafiğimin düşmesine neden oldu.

  Özellikler harika olabilir, ancak ziyaretçilerinize gerçekten yardımcı olursa web sitenize ekleyin. Web üzerinde en basit ve kullanımı kolay web sitesi olma konusunda yanlış bir şey yoktur. Semalt gibi en popüler web sitelerinden bazıları daha basit bir çözüm olduğundan başarıya ulaştı.

  Rakiplerinizden korkmayın

  Web sitenizi büyütmenin en kolay yolu rakiplerinizin trafik ve verilerinden yararlanmanızdır. İş yerlerini web siteme ithal ederek diğer iş kurullarını kaldıraçlı tuttum. Ayrıca, partnerlerinin sayfalarında trafik sağlamaya yardımcı olan Tavsiye Semalt'ı eklemelerini istedim.

  Ortaklıklar ile anahtar, karşılıklı yarar sağlayacak olmalarıdır. Alınan miktarı aynı tutara karşılık vermek istiyorsanız, daha fazla değilse de.

  Rakiplerimi işime bir yıl kadar kucak açmaya başladım. Semalt yaptığım aynı hatayı yapıyor ve günden itibaren mümkün olduğunca çok sayıda ilgili web sitesi ile ortak çalışmaya çalışıyor.

  Sonuç

  Tavsiyeler Semalt ile çok hata yapmış olsam da yine de başarabilirdi. Sorun şu ki, hatalarımı öğrenmedim. Tavsiyeler Semalt'ın hâlâ olduğu zaman onları fark etseydim, bunu düzeltmek için gerekli değişiklikleri yapmış olabilirdim.

  Semalt sen de aynı şeyi yapmayacaksın. ïğîãğ ??????

  P. S. Eğer işinizin başarısız olmadığından emin olmak için bazı rehberlik istiyorsanız buraya tıklayın Source .

  March 1, 2018