Back to Question Center
0

Pazarlama Günü: Reklam engelleyicilerinin, Semalette kampanyalar ve ampuller için Facebook Dinamik reklamlarının etkisi. Daha

1 answers:
Pazarlama Günü: Reklam engelleyicilerinin etkisi, Semalt kampanyaları ve daha fazlası için Facebook Dinamik reklamları

Pazarlama Arazisinden:

 • Pazarlama için tavsiye motorlarının ROI
  31 Ekim 2017 Daniel Faggella
  Öneri motorları, Amazon, Netflix ve daha fazlası için güçlü bir araçtır. Köşe yazarı Daniel Faggella, tavsiye motorlarının yararlarına bir göz atar ve pazarlamacıların neden dikkat etmesi gerektiğini açıklar.
 • Birden fazla kanalda ve ölçekte kitlenizle bağlantı kurun
  31 Ekim 2017, Digital Marketing Depot
  Tüketiciler her gün yüzlerce rekabet mesajıyla boğuldu; birçoğu kendileri için özel bir önem taşımıyor. Bu aşırı gürültüye giderek daha fazla yoruldukça tüketiciler, markayı özlüyorlarsa, bir markanın pazarlama çabalarının tümünü ayarlamak için daha ustalıkla ve cesaretlendiriliyor.
 • E-ticaret markaları, Facebook reklam harcamalarını BGBM olarak artırıyor, TBM'ler yükseliyor ancak TO'su dalgalanıyor
  31 Ekim 2017 Tim Peterson
  2017 yılının üncü çeyreğinde, çevrimiçi perakendeciler, Facebook'un mobil video reklamlarına ve alışveriş yapanlara yeniden hedefleme yapan Dinamik Reklamlara döken para miktarını artırdı.
 • Vistar Digital Out-of-Home'u özel pazara sundu
  31 Ekim 2017, Barry Levine
  Şirket, binlerce reklam panosu ve ekranını taksi, asansör ve otobüs barınakları içinde kapsayan envanter arzı olduğunu açıkladı.
 • Content Analytics, markaların ürün sayfaları için perakendecilerin puan kartlarını piyasaya sürdü
  31 Ekim 2017, Barry Levine
  Skor Kartları, markalara kayıp resim, ufak ürün başlıkları, inceleme eksikliği ve satışları etkileyebilecek diğer içerik sorunları hakkında bilgi verir.
 • Ad-mageddon! Reklam engelleme, etkisi ve sonraki gelişleri
  31 Ekim 2017, Anthony Muller
  Katılımcı Anthony Muller, reklam blokajının yükselişine, dijital reklam ekosistemindeki etkilerine ve gelecekte neler bekleyebileceğine dair bakış açılarını öğrenmek için IAB, yayıncılar, ajanslar ve Adblock Plus ile görüşüyor.
 • Ceridian CMO, dahili iletişimlerin bir kazanma yoluyla markalaşmanın anahtarı olduğunu söylüyor
  31 Ekim 2017, Amy Gesenhues
  CMO Kristina Cleary, Ceridian'ın Dayforce'u 2012'de satın almasına yol açan marka stratejisini paylaşıyor.
 • Facebook, Dinamik Reklamlar Seyahat kampanyaları için toplama reklam biçimini açar
  30 Ekim 2017 - Tim Peterson
  Havaalanını ve otel markalarını yeniden hedefleyen yolcular artık Facebook'un tam ekran, yoğun mobil reklam biçimini kullanabilir.

MarTech'den Bugünkü Başlıklar, Kardeş Sitemiz Pazarlama Teknolojisine Özel:

 • 3 Dreamforce 2017'de beklenecek ABM temaları
  31 Ekim 2017 Peter Isaacson
  Hesap Tabanlı Pazarlamaya daha fazla kişi dikkat ediyor ve Dreamforce'deki konferans katılımcıları bir istisna değil. Köşe yazarı Peter Isaacson olaya hükmedecek üç ABM temasını tartışıyor. twitter. com / widget'ları / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter takip düğmesi twitter takip düğmesi "title =" Twitter İzleme Düğmesi "data-twttr-rendered = "true" style = " yükseklik: 20px; ">
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazisi ve Arama Motoru Arazisi ile ilgili en yeni haberler ve güncellemeleri içeren Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Teksas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs da dahil olmak üzere çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. com, SoftwareCEO. com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun Source .


March 1, 2018