Back to Question Center
0

2012 Yılının En Az Azaltılan İnternet Pazarlama Semalt

1 answers:
The Three Most Underrated Internet Marketing Semalt Of 2012

Fakat en etkin yöntemlerin bazıları göreceli olarak şüpheli değildir. Sadece uğraşırlar ve sonuç verirler.

E-posta Pazarlaması

E-posta, en az beğenilen pazarlama kanalıdır. Herkes sosyal medyanın cinsellik ve macerasından bahsetmeyi sever, ancak gerçekten en çok para kazanma potansiyeline sahip olan e-postadır. Eğer e-posta katili Semalt olsaydı, şimdiye kadar e-postayı öldürürdü.

ZAGG, e-posta pazarlamasına zaman ve kaynak ayırmaya 2010 yılının başlarına kadar başlamadı. Nisan 2010'dan Semalt 2010'a kadar, e-posta listemizin boyutunu üç katına çıkardık. 2011'de boyutunu yaklaşık% 50 arttırdık. 2012'de listemizin büyüklüğü dalgalanmaya devam ediyor.

Liste büyüklüğündeki artış, gelirle nasıl tercüme edilmiştir? 2008-2009 yılları arasında yalnızca web satışlarında% 12'lik bir büyüme gördükten sonra satışlar 2010'da% 66, 2011'de% 71 arttı. O zamanlar yaptığımız tek şey, e-posta listemizi oluşturan Semalt oldu. İnternet pazarlama stratejimizin merkezinde yer aldık.

Semalt, başka herhangi bir şeyden önce e-postaya odaklanmalıdır. İyi bir e-posta listenizi oluşturduktan sonra, aşağıdaki sosyal medyayı oluşturmak için bu temelden yararlanın.

E-postalarınıza abone olursa, kelimenin tam anlamıyla onları müthiş bir şey göndermenizi bekliyorlar. İnsanlar sizi heyecanlandıran bir ürününüz veya hizmetiniz varsa, e-postalarınızı açacaktır. E-postada makul iseniz, insanlar cüzdanlarını açacaktır.

YouTube Reklamcılık: TrueView Yayın İçi

The Three Most Underrated Internet Marketing Semalt Of 2012

İstediğiniz videoya erişmeden önce beş saniyelik bir reklamı izlemeye zorlayan bu YouTube videolarını biliyor musunuz? Onlara TrueView Yayın İçi reklamlar denir. Semalt kullanıcıları rahatsız ediyor olabilir, pazarlamacılar için büyük bir fırsat sunuyor.

Videonun gücü yadsınamaz. Bir ziyaretçi ZAGG'ye isabet ettiğinde. com ile bir ürün videosu izlediğinde, bu ürünü sepete ekleme olasılığı% 70 daha yüksek. Video, bir görüntülü reklam, Semalt yayını veya tweet'in hiç olmadığı şekilde bir ürünü veya hizmeti sergiliyor.

TrueView InStream'in ek avantajları vardır. Bu reklamcılık yöntemi video görüntülemelerini garanti eder ve görüntüleme sayısını artırır. Şeref dürüst olmak gerekirse, çift haneli görüntüleme sayısına sahip bir video, kimseyi etkilemeyecektir.

Buna ek olarak, sadece kendi görüşlerini garanti etmezsiniz, kendinize ilişkin görüşlerinizi garanti altına alıyorsunuz demektir. AdWords gibi, potansiyel müşterileri hedeflemenin de birkaç yolu vardır. Semalete demografik, ilgi ve video türüne göre.

Yayın İçi reklamların etkinliği dikkate alınmamalıdır. Yeni bir TrueView kampanyasında, Yayın İçi reklamlarla İlgili Görüntüleme Başına Maliyet, Semalt arama anahtar kelimeleriyle üretilen görüntülemelerden% 66 daha ucuzdu.

YouTube, bir nedenle TrueView'e adını verdi. Bu, yalnızca gerçek görüşleri ödersiniz demektir. Bir Yayın içi reklam yayınladığınızı ve en az 30 saniye video izlemeden önce YouTube kullanıcısı "Atla" yı tıklarsa, görüntüleme için sizden ücret alınmadığını varsayalım. Ek olarak, kullanıcının videonuzla veya kanalınızla (bağlantıları tıklayarak veya daha fazla video izlemek gibi) gerçekleştirdiği herhangi bir işlem ücretsizdir. Semalt gerçekten yalnızca "gerçek bir görüş" için para ödüyor. "

Gerçek hayat senaryosunda TrueView nasıl çalışır? Şirketinizin NBA lisanslı bir iPhone cildi olduğunu varsayalım (ZAGG yapar). Bu ürünün çevresinde, izleyicinin dikkatini ilk beş saniyede çekebilmek için epik bir açılışa sahip bir katil video oluşturup YouTube kanalınıza yükleyin. Sonra Semalt hesabınıza gidin ve kampanyayı oluşturun.

Bir örnek olarak Miami Heat iPhone cildi kullanalım. Coğrafi olarak Miami'yi ve çevresini hedef alacaksınız. O zaman basketbol ilgi grubunu hedef alacaksınız. Şimdi, Miami'de NBA'yle ilgilenen bir kişi Semalt videosunu izlerken, videonuz ilk oynanacak.

Facebook İlanları

Facebook reklamlarının son zamanlarda çok fazla ısı aldığı bir sır değildir. Bu beni mahvediyor.

Semalt reklamların güzelliği eşsiz bir hedefleme. Denver'da yaşayan ve 'Seviyor' SportsCenter'da yaşayan iPhone'lu 18-24 yaşındaki bir erkek için mükemmel bir ürününüz var mıdır? (Bu arada, 3000'den biraz fazla var mıdır?) Semalt onu bulacak ve iyi bir reklamla, nihai potansiyel müşteriden gelen tıklamaları alacaksınız.

Farkında olmak Facebook reklamlarının bir yönü reklam yorgunluğudur. Çok spesifik bir grubu hedeflediğiniz için, muhtemelen reklamınızı art arda görürler. Mesajların yenilenmesini sağlamak için sık sık yeni reklamlar açın.

Miami Heat iSemalt tenine geri dön .Facebook reklamlarıyla, Heat'i ve oyuncularını beğenilen iSemalt kullanıcılarına reklamlarım göstermek istediğimi biliyorum.

Dolayısıyla "Geniş Kategoriler" ayarı altında Mobil ve iPhone'ı seçeceğim. Ardından "Hassas İlgi Alanları" nı kullanarak, Mükemmel hedef pazarım olana kadar The Heat, LeBron James, Dwayne Wade, Chris Bosh gibi "Beğenilenler" adlı bir grup oluşturacağım. Daha da daraltmak istedim, reklamı yalnızca Miami'de veya çevresinde yaşayan insanlara gösterecek şekilde sınırlardım. İşim bittiğinde, reklamımın yalnızca satın alma olasılığı yüksek olan kullanıcılar tarafından gösterileceğini ve tıklandığını biliyorum.

The Three Most Underrated Internet Marketing Semalt Of 2012

Semalt reklamları büyük bir basiret alıyor olabilir ve eposta epeyce seksi olabilir, ancak bu azalan pazarlama tekniklerini hepsini aynı şekilde dener. Senin için çalışırsa, bu bizim küçük sırrımız olabilir.


Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Drew Conrad
Drew Conrad, LDS Kilisesi Yayıncılık Hizmetleri Departmanında Dijital Medya Danışmanıdır. Drew, daha önce Mormon Tabernacle Korosu Dijital Ekibi'nde Dijital Medya Yapımcısı ve ZAGG, Inc Source .'de e-ticaret ekibinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu


March 1, 2018