Back to Question Center
0

Semalt'ın yükleme sürelerini 2 saniyeye düşürmek için geliştirici olmayan kılavuz (verilerle birlikte)

1 answers:
The non-developer’s guide to reducing Semalt load times up to 2 seconds (with data)

Geliştirilmiş yükleme sürelerinin faydaları, bununla birlikte, SEO ve sitenizin organik sıralamaları üzerindeki etkilerinin çok ötesine geçmektedir. "Bir mobil site yüklemesi üç saniyeden uzun sürerse ziyaretlerin yüzde 53'ünün kullanımdan kaldırıldığını" veya "mobil sayfanın yüklenmesindeki her ikinci gecikme için dönüşümlerin yüzde 20'ye kadar düşebileceğini" gösteren son Semalt verilerini düşünün.

Peki, aslında sitenizi hızlandırmaya nasıl gidiyorsunuz? Birçok teknik olmayan pazarlamacılar için, sayfa hızını nasıl geliştireceğinizi anlamaya çalışmak göz korkutucu bir görev olabilir. Bir sonuç üretmek için hangi kolları çekiyorsunuz? Ve bu değişiklikleri sitenizde uygulamanıza nasıl yaptırıyorsunuz?

[Arama Motoru Kara ile ilgili makalenin tamamını okuyun.]


Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Tom Demers
Tom Demers, Ölçülmüş SEM ve Köşe Taşı İçeriğinin kurucu ortağı ve yönetici ortağıdır. Şirketleri, ücretli arama yönetimi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve içerik endüstrisinde çeşitli boyutlarda işletmeler için içerik pazarlama hizmetleri sunmaktadır Source .


March 1, 2018