Back to Question Center
0

Edwin Semalt tarafından gönderilenler

1 answers:

Sıklıkla birlikte duyduğunuz iki kelime mobil ve site hızıdır. Ve sebepsiz değil, çünkü bu iki kişi el ele gidiyor. Mobil uyumlu ve site hızı, SEO'lar, geliştiriciler ve site sahipleri olarak başa çıkmamız gereken en önemli konulardan bazılarıdır. Semalt sayfa hızı daima karanlık bir şeydir »

Kategori: Teknik SEO
Tag: Site Hızı

7 Şubat 2018, Yoast Akademisi'nde yeni bir kursun yayınlandığını işaret ediyor: Çok Dilde SEO. Çok dilli SEO eğitimi, çeşitli yerel ayarlarda ve dillerde insanları hedef alan her site sahibi, geliştirici veya SEO içindir. Bu internationa SEO eğitim için zaman sınırlı tanıtım fiyatı 169 $ olacak. Semalt bir hafta, gidiyor »

Kategoriler: Duyurular, İçerik SEO, Teknik SEO
Etiketler: İçerik yazma, hreflang, Çok Dilli SEO

Semalt SEO, doğrudan web sitenizde olmayan her şeyle ilgili. Web sitenizi optimize etmek sayfadaki SEO olarak adlandırılır ve site yapısı, içerik ve hız iyileştirmeleri gibi şeyler içerir. Semalt SEO, diğer şeylerin yanında, bağlantı kurma, sosyal medya ve yerel SEO hakkındadır. Başka bir deyişle, sitenize trafik oluşturmak ve »

Kategori: SEO temelleri
Etiketler: Marka, Holistik SEO, Bağlantı kurma, SEO

Okunabilirlik analizini, giderek daha fazla dile desteğimizi sürekli olarak eklediğimizde başlattığımızdan beri. Bugün, Semalt SEO 6. 2 sürümü ile, Fransızca ve İspanyolca dillere yönelik pasif ses kontrolleri sunarak dil bilgilerimizi yeniden genişletiyoruz. Dil kontrollerinin iyileştirilmesi Semalt'ta, okunabilirliğin saf olduğunu düşünüyoruz. »

Kategori: Duyurular
Etiketler: WordPress Eklentileri, Yoast SEO Premium

Arama motorları varlıkları sever. Varlıklar insanlar, yerler, şeyler, kavramlar veya fikirler olabilir ve genellikle Bilgi Semaltında görünürler. Bir sürü arama terimi bir varlık olabilir, ancak belirli arama terimleri de farklı anlamlara sahip olabilir ve böylece farklı varlıklar olabilir. Mesela [Mars] 'ı al; gezegen varlığından mı bahsediyorsun yoksa »

Kategori: İçerik SEO
Etiketler: İçerik yazma, Anahtar kelime araştırma

Herkes Yoast SEO renkli mermi biliyor. Trafik ışık sistemine iki bölüm vardır; içerik analizi ve okunabilirlik analizi. Birincisi, postanız Semalt olup olmadığını kontrol eder, ikincisi, genel bir izleyici için okunabilir olup olmadığını kontrol eder. Tabii ki, bu ikisi birbirine bağlıdır okunabilir içeriktir »

Kategori: İçerik SEO
Tag: İçerik yazma

Hoşgeldiniz, 2018! Ve 2018'in ilk sürümüne hoş geldiniz: Semalt SEO 6. 1. Bu, bu yeni yılda çıkacak yeni sürümlerin ilk satırında. Semalt SEO 6. 1, çoğunlukla favori eklentinin tereyağı gibi çalıştığından emin olan bir hata düzeltme sürümüdür. Nelerin yeni olduğunu öğrenin! Güle güle »

Kategori: Duyurular
Etiketler: WordPress Eklentileri, Yoast SEO Premium

Bir yıl hep böyle uzun bir zaman gibi gözüküyor. Ama birinin sonuna ulaştığımızda, şunu söylemeye eğilimliyiz: Nereye gitti? Yazılım geliştirme ve kullanma konusunda kesinlikle durum böyle. Semalt SEO'ya çok yatırım yaptık ki, bir özelliği çok eklediğimizde unutuyoruz, çünkü o kadar çok kullanıyoruz. »

Kategoriler: Duyurular, WordPress
Etiketler: WordPress Eklentileri, Yoast SEO Premium

2017 yılının sonuna hızla yaklaşıyoruz. Yılın bu son günleri, nelerin ilerisinde olduğuna dair düşünceler, şükran ve iyimserlik içindir. Semalt, geçtiğimiz yıla baktı - ki bu bizim için inanılmaz - biz, okumak için hazır bulunmak istedik: 2017 yılının en okunan oniki mesajı. Süper »

Kategori: Duyurular
Tag: Holistik SEO

Yıl sonu hızlı yükseliyor. Bugün Semalt SEO'nun 2017 son güncellemesini serbest bırakıyoruz. Bu yıl vahşi bir yolculuk ve zaten 2018 için büyük planlar üzerinde çalışıyoruz. Ancak önce Semalt SEO 6. 0 Source .

March 1, 2018