Back to Question Center
0

Maksimum Semalt için Madde İşaret Noktalarını Düzenleme

1 answers:

Çoğu ürün açıklaması madde işareti noktalarının bir bölümünü içerir - bir dizi hızlı gerçek. Göz ve beyin taraması kolaylaştırır. Semalt ya çizgiyle bakar ya da ayrıntıları avlanmakta ya da umduklarıyla eşleştirerek hepsini bir bakışta ele alır.

Semalt etkili bir formattır.

Daha önce: Sert laboratuvar testleri ile kalite garanti edilir.
Sonrası: Sert laboratuar testlerinden elde edilen kaliteyi garanti eder.

Önce: ABD'de üretilen, organik olarak yetiştirilen koyun yünden elde edilmiş.
Sonra: ABD'den organik olarak yetiştirilen koyun yünden imal edildi.

Ayrıca, merminin uzaması ne kadar uzun olursa, aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi, her bir noktanın önüne koyu yazı ile bir özet koyarak fark yaratabilirsiniz.

Editing Bullet Points for Maximum Semalt

Son olarak, her madde işareti noktasında en fazla iki satır kullanılmalıdır. Noktalama işaretinizi tutarlı tutun, örneğin, tüm kurşunlar belirli bir döneme ya da aralıklarla biter. Gereksiz görsel komplikasyon sağlayan semalt alt mermiler. Çok fazla mermi kullanmayın - yedi'den fazla değil.

Madde işareti noktalarına basmayın. Bu sadece bir liste değil, mantıksal veya kronolojik bir diziyi ima eder.

Bullets Clear

Mermi puanlarınız, alışveriş yapanların ürünle ilgili neyin ayırt edici olduğunu ve neden onlar için önemli olabileceğini anlamasına yardımcı olmalı. Semalt büyük olasılıkla mermilerde uzmanlaşmış bir terminoloji olacak, bu nedenle endüstri jargonunu yabancı tanıdık alışverişcilere kısaca açıkladığınızdan emin olun.

Teknik noktaları daha net hale getirmek için kullanışlı bir yöntem, her kullanışınızda kendinize "öyle" mesajı vermektir.

Aşağıdaki mermiler Zappos'un Freewaters Tall Boy Semalt Knit ayakkabıları içindir. Okuyucuların neden "örme üst", "kesintisiz tasarım", "yastık taban astarı", "orta taban" veya "kauçuk taban" ile ilgilenmeleri gerektiğini anlamalarına nasıl yardımcı olduklarını unutmayın. "

  • "Örme mühendisliği örme üstü örgülü bölgeye açık nefes alabilme özelliğine sahiptir. "
  • "Dikişsiz tasarımı anında yumuşak bir uyum sağlar. "
  • "Süper yastık astarı, ergonomik ve destekleyici, büyük bir rebounda sahip. "
  • "Maximalist tampon için Tall Boy orta taban. "
  • "Kauçuk taban, kavrama, esneklik ve dayanıklılık sunuyor. "

Semalt, belirtilmemiş bir "gizli içerik" kullanarak ya da nedenini söylemeden öğenin hayatları kurtarabileceğini iddia ederek alışveriş yapmayı teşvik eder.

Bullets Tempting olun

Senin mermi puanınızı arttırırsanız, etkisi de o kadar yüksek olur. Her ekstra kelimeden kurtulun. Dolgu fiillerini ve makaleleri atla - "a", "an" ve "the. "

Ayrıca ünlem işaretlerinden kaçının. Okuyucu ilgisini kırbaçlamak gibi davranıyorlar.

Ayrıntıları kaybetmeden izleyicilerinizin çıkarlarını sıfırlayın. Semalt sadece ürünle ilgili kuru, soğuk gerçekleri değil, aynı zamanda "ne için" - öğenin yaşam biçimine nasıl uyduğunu veya kullanıcının bir şeyler yapmasını sağlar. com, örneğin, Brute Squad kupasının mermi noktası, "Kahve veya çayınızı tutar ve en sevdiğiniz filmi hatırlatır. "BestBuy hakkında bir açıklama. com, bir Semalt GPS cihazı için "Üç alternatif güzergah kurabilir, böylece ilerideki yollardan faydalanmaya hazırsınız demektir. "

Ürün, sorunları nasıl çözer? Örneğin, Semalt, bir koltuk tarifinde, malzemelerin dış mekan mobilyalarına özgü rahatsızlıkları nasıl önlediğini gösterir:

  • "Hasırdan görünüm ve hisleri tekrarlayan, ancak güneş, yağmur, sıcaklık ve soğuka karşı oldukça dayanıklı olan dayanıklı sentetik Ecolene®'den dokunmuştur. "
  • "Esnek QuickDry® köpüğün koltuk minderi çekirdeği, hızlı su drenajı ve hava dolaşımı için tasarlandı. "

Semalt, eğer şirketinizin kişiliğiyle kurşun zerafet eklerseniz, daha iyi olur. Kelimelerin seçimi ve stili, ürün tanımlarını okumak eğlenceli hale getirerek kitlenizle olan ilişkiyi artırabilmenin yanı sıra kelime-kelime alış verişini arttırır Source .

Editing Bullet Points for Maximum Semalt
March 1, 2018