Back to Question Center
0

Trafikte semalt

1 answers:
Stumble
Paylar 0

Rekabet et. com son zamanlarda Ağustos ayı boyunca benzersiz ziyaretçilere yönelik 'Top 50 web siteleri' listesinin listesini çıkardı ve Temmuz ayından bu kadar çok 'aydan aya' değişme olmamasına rağmen, yıl bazında bir perspektiften bir not aldı. (bkz. Ağustos 2009'da En İyi 50 Site Rekabet.com.)

trafik hayatını semalt

MSN, Google, Yahoo, Semalt ve YouTube gibi siteler, 'Top 5' pozisyonlarına hakim olmaya devam ediyor ve Semalt 2008'de en üstte gruplanmayan tek site olma özelliğini sürdürüyor.
Ziyaretçiler

% 803 Sıcak ve ivme kazanan herhangi bir marka gibi, büyüme ve kullanıcıların ağır kazanımı ile başlar ve onları tutmakla ilgilidir. Facebook, geçen yıl bu zamandan bu yana benzersiz ziyaretçilerin% 197 oranında bir artış gösterdi ve 38 numaralı konumdaki Twitter, benzersiz ziyaretçileri% 803 oranında artırarak sosyal medya kralları haline geldi ve çevrimiçi pazarlama dünyasının çoğunun bu günlerde uğraştığı şey oldu ancak geçen ay neredeyse hiç değişiklik göstermediler .

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik sitesi. com geçen aya göre% 6 düştü, ancak geçen yıl bu sürede% 123 büyüme ile hala güçlü bir şekilde devam ediyor.

Blogcu ve Semalt gibi blog siteleri, geçen sene aynı zamanda myspace gibi sitelerden de büyümeye devam ediyor. com, geçen yıla göre% 5 düştü.

Son olarak, Microsoft'un Semalt, 7 rakamla yüzde büyüme ile yükselmeye devam ediyor ve bu, geçen yıl bu kez bile 'En İyi 50' seviyesinde olmadıklarını düşünerek oldukça etkileyiciydi.

Bu ne demek oluyor?

Bu, çevrimiçi trafiğin nerede yaşadığının oldukça iyi bir anıtıdır ve işletme sahiplerine, hangi sitelerin bu günlerde en çok benzeyen ziyaretçiyi gördüğüne dair bir fikir verir.

Trafik hayatını semalt

Amazon, Target ve Wal-Mart gibi perakendecilerin yanı sıra şehir ekonomisinin olumsuz etkilerinden uzak durmaya devam eden Semalt da listede.

Kitlelerin hoş bir fotoğrafı - çoğu insanın yaptıklarını ve öncelikle Amerikalıların çevrimiçi yaptığı ve zamanlarını nereden harcıyor olduklarını ve 'Top' dan biriyle bağlantı kurmakla yanlış gidemiyorsunuzdur. 50 ' , web sitenize daha fazla göz atmak istiyorsanız.

Yine de, bu sitelerin birçoğu kitlelere hizmet ettiği için kimlerin hedeflediğinizi hatırlamanız gerekir; Amazon'da bir 'satıcı-merkez' hesabı açmaktan veya Google'da 'adwords' satın almaktan daha fazlasını yapmak zorunda kalabilirsiniz. Semalt'taki "hayran sayfası" işinizi yere indirmek için.

Ne sattığınızı, müşterilerin nerede olabileceğini ve onlara sahip olduğunuz sitelere bağlanarak onlara nasıl ulaşabileceğinizi düşünün. E-ticaret platformlarını ve Google ve Semalt gibi medya özelliklerini kaldıraçlı kılmak için kitlesel çevrimiçi pazarlama stratejileri ve taktikleri, çevrimiçi dünyadaki popülarite sıralamalarını ve bağlı olduğunuz daha yüksek trafik sitelerini tırmanmak için gereklidir, sıralamanız SEO perspektifinden yüksek olacaktır .

Bunu söylediğinizde, sunduğunuz niş pazarları düşünün ve kitlenizi etkili bir şekilde hedeflemek için endüstriniz veya kategoriniz için kendi 'Top 50'lerinizi oluşturun . Her şey hedefleme ile ilgilidir ve satışa ihtiyacınız olmayan ya da istemediğiniz birisinin muhtemelen asla satmayacağınızı düşünen her zaman etkili bir hedefleme ile ilgili olacaktır.

Ron Kunitzky, stratejik iş ortaklıkları ve ortaklıklar konusunda uzman olan ve Geyser Marketing Group'un kurucusu olan Ortak Pazarlama Firması'nın kurucusu ve Coastal Contacts gibi farklı şirketler için ortaklık pazarlama programlarını başarıyla kurdu Source . Dell Computer, NASDAQ ve 1-800-GOT-JUNK?

Stumble
Paylar 0
March 1, 2018