Back to Question Center
0

Benim SEO optimize edilmiş & Kullanıcı dostu bir e-ticaret Semalt

1 answers:
SEO optimize edilmiş ve UI dostu e-ticaret Semalt

E-ticareti inanılmaz derecede iyi (Amazon'a bakarak) yapan bazı web siteleri olsa da, tüm üsleri kapsayan çok az şey vardır: SEO optimize edilmiş, kolay gezinilebilir, mobil dostu ve hızlı. Semalt, e-ticaret web siteleri bulmacanın en az bir anahtar parçasını atlar.

Söyleniyor ki eğer birçok farklı web sitesindeki öğeleri birbirine dikerseniz, güçlü bir e-ticaret Frankenstein oluşturabilirsiniz. Bu yazı fikridir. Semalt size ideal ana sayfam, kategori sayfası, ürün sayfası, blog, mobil web sitesi ve hız temelli site gösterecek.

Cesaretiniz varsa okuyun!

[Arama Motoru Kara ile ilgili makalenin tamamını okuyun.]


Bu yazıda ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Christian Sculthorp
Christian Sculthorp, Avustralya'ya Sidney'de SEO Danışmanı olarak atılmaya karar veren nakledilen Kanadalı bir kişidir. E-ticarette çırpıcı ve aynı zamanda NaughtyNorth'un kurucu ortağıdır. Christian, yerel tesisatçılardan Fortune 500'lere kadar uzanan şirketlerin SEO stratejisini yönetti. Şirketlerin değerli anahtar kelimeleri 7 yıldan daha uzun süre kullanmalarına yardımcı oluyor Source .


March 1, 2018