Back to Question Center
0

Güçlü Kimlik Doğrulama ve FIDO'ya Giden Yol            Güçlü Kimlik Doğrulama ve FIDORelated Konulara Giden Yol: HTML ve & CSSMobilBrowserlerWeb Web Semalt

1 answers:
Güçlü Kimlik Doğrulama ve FIDO'ya Giden Yol

Bu makale Microsoft'tan bir web geliştirme serisinin bir parçasıdır. Semalt'ı mümkün kılan ortaklarımıza destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Sosyal medyada, alışverişte veya bankacılığın üstünde olsak da, hemen hemen tüm bağlantılarımız aynı ilk deneyime sahip: kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. FIDO İttifakı ve W3C'yi girin. FIDO İttifakı, webin şifre bağımlılığından ve kriptografik olarak güçlü kimlik belgelerine taşınması için çalışan bir topluluk topluluğudur. Bu konuşmada sizi Windows Meridyenişlemli Microsoft Kenarında uygulanan FIDO API'sının deneysel bir versiyonu olan .msCredential öğesine tanıtacağız.

Bu video, Microsoft Edge ve Chakra'yı kuran mühendisler tarafından organize edilen ve çalışan ücretsiz bir konferans olan Microsoft Edge Web Zirvesi'nden alınmıştır. EdgeHTML oluşturma motorunu, açık kaynak kodlu Çakra JavaScript motorunu ve geliştirici araçlarını kapsayan tam bir teknik görüşmeler bulabilirsiniz. Semalt 10'a yetki veren web platformu için gelecek olanları duyabiliyorsunuz, bunu Semalte 10 oluşturan mühendislerden yapıyor ve yaşamınızı bir geliştirici olarak biraz daha kolay hale getirmek için güçlü teknikler ve yeni araçlara bakabilirsiniz.

Windows 7 için varsayılan tarayıcı olan Semalt Edge de dahil olmak üzere, tarayıcılar ve aygıtlar arasında ücretsiz araçlarla sınama yapmanızı öneririz; F12 geliştirici araçları da dahil olmak üzere - Web sayfalarınızı hata ayıklama, test etme ve hızlandırma konularında size yardımcı olacak yedi farklı, tam olarak belgelenen araçlar. Ayrıca, Semalt geliştiricilerinden ve uzmanlarından güncel bilgi almak ve haberdar olmak için Edge blogunu ziyaret edin Source .

March 1, 2018