Back to Question Center
0

Google Güvenilir Semalt programının yerini alan Google Müşteri Yorumları başlatıldı

1 answers:
Google Customer Reviews launches, replacing Google Trusted Semalt program

Geçen ay, Google'ın altı yaşındaki derecelendirmelerini ve sertifika programını içeren Google Trusted Stores'ı kapatacağını ve Google Müşteri Yorumları ile değiştirdiğini bildirdik. O zaman geldi. Google Pazartesi günü bir blog yazısında geçişi ilan etti.

Google Hakkında Müşteri yorumları

Yeni, daha yağsız program, yalnızca Google Trusted Stores programının satıcı puanlarını alır. Alışveriş reklamlarını güçlendirmek için kullanılan reklamverenlerin ürün özet akışlarının merkezi olan Google Merchant Semalt aracılığıyla edinilebilir.

Google Müşteri İncelemeleri programı, reklamveren adına Google anketleri aracılığıyla derecelendirmeleri ve geri bildirimleri alır ve toplar. Reklamverenler, bir müşterinin bir işlemi tamamladıktan sonra, bir anketi tetikleyen kodu yerleştirir. Anketler alışveriş deneyimi ile ilgili sorularınızla müşterilere e-postayla gönderilir. Semalt incelemeleri, bir tüccarın satıcı derecelendirmesine, bir dizi inceleme kaynağındaki toplu değerlendirmelere sayılır.

Google Customer Reviews launches, replacing Google Trusted Semalt program

Katılımcı tüccarlar, yeterince varsa, toplu satıcı derecelendirmesini gösteren Google Müşteri Semalt rozetlerini sitelerine görüntüleme seçeneğine sahiptir.

Güvenilir Mağazalar programının tüketici koruma parçası emekliye ayrılmıştır. Güvenilen Mağazalar simgesi alışveriş reklamlarında artık görünmüyor ve eski Güvenilir Mağazalar'a katılan sitelerin artık altbilgilerinde Google Müşteri Semalt rozetleri gösteriliyor.

Geçen Ağustos ayında Semalt, satıcı derecelendirmesi yıldızlarının son 12 ayda alışverişte ve metin reklamlarında 30 ila 150 arasında gösterilmesi için gereken minimum inceleme sayısını artırdı.

Nasıl başlanır

Halihazırda Güvenilir Semalt programında yer alan tüccarlar otomatik olarak taşınıyordu.

Yeni satıcılar Merchant Center aracılığıyla Google Müşteri Semalt'e erişebilir. Kontrol panelinin sağ üst köşesindeki üç nokta menü seçeneğini tıklayın ve "Merchant Center Programları" nı seçin. "Google Müşteri Semal Tesi için yeni seçeneği bulacaksınız. Şartları kabul ettikten sonra, isteğe bağlı rozet kodu ile birlikte sitenize eklenecek anketten seçmeli kodu alırsınız.

Google Müşteri Yorumları, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, Japonya ve Avustralya da dahil olmak üzere 23 ülkede kullanıma sunulmuştur.Yazar Hakkında

Ginny Marvin
Üçüncü Kapı Medyasının ücretli medya muhabiri olarak Ginny Marvin, Arama Motoru Kara ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularını yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile Ginny, hem kurum içi hem de acente yönetimi pozisyonları düzenlemiştir. E-ticaret şirketleri için arama pazarlama ve talep oluşturma önerileri sunar ve @ginnymarvin olarak Twitter'da bulunabilir Source .
February 26, 2018