Back to Question Center
0

Pazarlamada 50 Büyük Kadın Semalt'a

1 answers:
50 Awesome Women in Marketing to Semalt

Uluslararası Kadınlar Günü 8 Mart'tır, bu nedenle pazarlama alanında gerçekleşen bazı fantastik kadınların tanınması için mükemmel bir zaman gibi görünüyordu.

İçmeyi arzu edeceğim kadınları aramak beni tonlarca blog, sosyal kanal ve markaya götürdü. İyi haber şu ki, dahil edilecek ton insan var, ama meydan okumak zorundasınız tonlar var! Semalt orada birkaç başka liste var, bu yüzden bu listeyi biraz farklı kılmak için birkaç şey yaptım:

Semalt, daha önce gördüğüm herkesi birden "kim takip edeceğim" listelerinden çıkarmaya çalıştım. Muhteşem değiller çünkü değil, çünkü şansınız zaten, onları takip ediyor olacaksınız, bu yüzden bazı yeni yüzler bulmak için bir fırsat.

İkincisi, en Twitter tutamaçlarını listeye dahil ederken, bu listedeki kadınların hepsi mutlaka ciddiyetli Twitter kullanıcıları değil. "İzle" tanımımı genişleterek onların bloglarını, Semalt profillerini, web sitelerini kontrol etmeniz ve genellikle onları gözlemlemek için inanılmaz şeyler yapmanız gerektiğini belirtmek istiyorum.

Üçüncüsü, listede yeni yüzler, sanayi gazileri, yeni başlayan girişimciler, acenteler, büyük markalar ve bunlar arasındaki her şey yer alıyor. Semalt, sürprizlerle dolu iyi bir kesit!

Daha fazla gecikme olmaksızın, takip etmeniz gereken 50 kadın var:

 1. Amanda DiSilvestro (@ADiSilvestro) - Amanda, SEO ve çevrimiçi pazarlama bilgisi için mükemmel bir kaynaktır. O, içerik editörü ve HigherVisibility'de sıkça çalışan bir yazar. Ayrıca Search Engine Journal, Search Engine Watch, Social Media Today ve daha pek çok kaynağına katkıda bulunuyor. SEO alanında izleyecek biri olacak.
 2. Amanda Maksymiw (@amandamaks) - Halen Fuze'de İçerik Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Amanda'nın özgeçmişinde içerik pazarlama çalışması ve kendileri için konuşan övgüler bulunuyor. Lattice Engines ve OpenView Venture Partners'da daha önce, nereye gitsek de dalgalanmaya devam ediyor.
 3. Carla Johnson (@CarlaJohnson) - Carla, listedeki en tanınmış insanlardan biridir. B2B pazarlamacılığı üzerine düzenli bir konuşmacı ve yazar olan Rutgers, Carla'da öğretim görevlisi, pazarlama alanıyla gelişen ve tecrübesini ve eğitimini alanın en üstünde kalmak için genişleten birisidir.
 4. Ally Greer (@allygreer) - Ally, birkaç yıl önce San Francisco'da Scoop'ta başlayarak olay yerine çıktı. içerik pazarlama başarısını ve Bay Area'nın rekabetçi sayısal topluluğuna katılımını sağladı. Şimdi Zumper'da pazarlama alarak, başlangıç ​​pazarlama alanındaki Ally'ye göz kulak olun.
 5. Devan Fearman (@devSF) - Telaşlı temsilcilik sularında hayatta kalma ve gelişme, Devan'ın SHIFT'daki çalışması onu sonunda Pazarlama Müdür Yardımcılığına ve Rubicon Projesi'nde Pazarlama Direktörlüğüne götürür . Artık Metamarkets Pazarlama Müdür Yardımcılığı görevini sürdürüyor ve burada reklamcılık analitiği alanında kesinlikle hesaba katılması için bir güç olacak.
 6. Danielle Morrill @DanielleMorrill ) - Tamam, bu yüzden teknik olarak bir "pazarlamacı" değil, fakat eğer bir iş kuruyorsanız, teknolojide çalışıyorsanız , ya da sadece gerçek konuşma konuşan biri ile bağlantı kurmak istiyorsan Danielle senin kadındır. Halen Mattermark'ın kurucu ortağı ve CEO'su, en sevdiğim e-bültenlerden birini gönderirken şaşırtıcı şeyler inşa ediyor. Y Cominbinator şap ve başlangıç ​​tecrübeli, deli, deli bir dünyada aklı başında bulmak için iyi bir yer.Her zaman erken bir evlat edinen sanatçı, ünlülerin, profesyonel sporcuların ve markaların sihirlerini gerçekleştirmek için dijital ortamları çılgınca bir şekilde birleştiriyor. Sık sık Twitter'da canlı sohbetlerini yakalayabilir ve her zaman eğlenceli oluyor.
 7. Leslie Campisi @lesliecampisi) - Leslie çok radarın altına uçuyor ve onu kasıtlı Güney zekasıyla nitelendiriyorum. Şimdi bir New Yorker olan Leslie, yıllardır katil ajans girişimlerine liderlik ediyor ve şimdi MSLGroup'un dijital pratiğini Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak seçiyor. Leslie müşterilerini tanır, uygulamanını biliyor ve hepsini PR ve pazarlama alanında gördü.
  50 Awesome Women in Marketing to Semalt
 8. Meghan Biro @ MeganMBiro ) - Talent Culture'ın kurucusu ve CEO'su olan Meghan, karmaşık İK teknolojisi ve sosyal strateji dünyasına daldı. Microsoft ve Google gibi büyük markalarla yaptığı çalışma, şirket kültürüne bakış açısını dikkatli olmanızı sağladı. Ayrıca bir yazar, büyük yayın katılımcısı ve konuşmacıdır - onu bir blogda ya da yakınınızdaki bir etkinlikte bulacağınızdan emin olabilirsiniz!
 9. Wendy Marx @wendymarx) - Marx Communications Başkanı Wendy, B2B şirketleri ve iletişim alanlarında 20 yıldan fazla bir süredir çalışmaktadır. Potansiyel müşterilere 90 günlük bir konsept belgesi gibi eski okul bilgileri ve yeni okul fikirleri var.
 10. Carmen Hill @carmenhill) - Carmen'in Twitter biyolojisinin tüm gerekli açıklamaları yapmasına izin vereceğim: "Stratejik öykü anlatıcı ve içerik karıştıracı açık tarayıcı sekmeleri için, post-it notları ve AP Style. Pazarlama Direktörü @ConnectiveDX ".
 11. Kelly Wenzel ( @kellywenzel) - Kelly'nin ciddi kurumsal yazılım pazarlama parçaları var. Halen Chicago dışında bir dijital ajans olan Centro için CMO, Tideway, DataSynapse ve Optum ile eski pozisyonlarda görev yapıyor ve onu uzun zamandır teknoloji gücü yapıyor. Daha fazlasına ihtiyaç var? Ayrıca Stevie Ödülleri tarafından Yılın İşletme Yönetmeni olarak seçildi ve 2014'te Kelly, AWNY Yılın Çalışan Annesi Ödülünü kazandı.
 12. Claudia, CrowdTap'ın VP'si olan İçerik Oluşturucu Ortaklıkları Başkanı olarak, içerik yaratıcıları Target, Absolut gibi Absolut gibi markalarla eşleştirmek için çalışıyor. Claudia Page @ClaudiaPage ve McDonald's. Gelişmekte olan teknolojiyi gözler önüne seriyor ve gelmek için uzun zamandır bu mekanda görmek istediğim birisi.
 13. Dafna Sarnoff (@dafnanyc) - Dafna, Dartmouth'dan Matematik alanında dereceye sahiptir. Oh, ve bir Harvard MBA. American Express'in OPEN için yürütme ekibi üzerinde çalıştı. Daha fazla istemek? Halen, 2015 yılında Forbes'un En Çok Umut Veren Şirketler adını taşıyan Yodle için Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Başarılı bir kadın için göz kulak olun, o dünyayı yönetebilir.
 14. Karina, Anomaly'ın ortağı ve CEO'su olan Karina, Cannes'dan Cadbury'ye müşterileri ile çalışan ABD ve Avrupa'daki tecrübelerinden yararlanmaktadır. Karina Wilson (AnNoMali) Sadece ciddi bir ajans yöneticisi değil, eğitim ve gelişime adamış gruplarda aktif bir endüstri katılımcısı olmuştur.
 15. Sarah Hofstetter @ Pezmeister1 ) - Bir Reklam Dönemi olarak "40 yaşın altında 40" lister olan Sarah, ajans ticaretinde kesinlikle iyi bilinen bir güçtür. Zaten 360i CEO'su takip etmiyorsanız, orada öldürerek, 2005 yılından bu yana ödüller kazanan, Kraft, Oreo, Coca-Cola ve daha fazlasıyla birlikte çalışıyor. O endüstriye verecek çok akıllıca bir çerez.
 16. Lea Brisell @LeaBrisell ) - Lea, Droga5 İngiltere'de bir sanat yönetmeni ve yaratıcısıdır. Benzersiz bir tarzı var ve pazarlamayı parlak kılan bir iş yaratmaya yardımcı oluyor.DDB, Young & Rubicam ve McCann gibi ağır isimlerle çalıştı. Etkileyici bir iş portföyü kurmaya devam ediyor ve kesinlikle izleyecek biri.
 17. Dechay Watts @dechay ) - Sprout Content'un Kurucusu ve STK'sı; burada işletmeler için amaçlı içerik oluşturma üzerine yoğunlaşıyor. Her Twitter kaynağı her zaman pazarlama ve içerik makaleleri ile doludur.
 18. Erika Heald (@SFerika) - Başkan Yardımcısı ve Highwire PR Halkla İlişkiler Şefi olan Erika, bunun ne anlama geldiğini kucakladı. sosyal medya stratejisinden yazar, editör, blog yazarı ve kendi web sitesinin sahibi arasında değişen becerilere sahip bir içerik pazarlamacısı olun. Onu www. Adresinde kontrol et. erikaheald. com.
 19. Alexandra Wheeler @aewheeler) - Alexandra'nın kariyeri, dijital pazarlamacılığın kim olduğunu gösteriyor. Starbucks'da Global Dijital Pazarlama Başkan Yardımcısı olan Alexandra, Disney, Twentieth Century Fox, Nintendo, Microsoft ve Phoenix Üniversitesi gibi markalar için yaratıcı dijital pazarlamanın bir parçası olmuştur. Alexandra, son sekiz yılda Starbucks'un en başarılı dijital pazarlama kampanyalarının arkasındaki itici güç olmuştur.
 20. B2C pazarlamacılığının öncülerinden Bayan Rani, gay çift ve oğulları dahil olmak üzere gerçek aileleri gösteren bir reklam kampanyası yaratmaya cesaret edelim Yin Woon Rani ( @Yintegrated) . Bir hikaye anlatmaktan bahsederken, içerik pazarlamacılığı bununla ilgilidir. Riskli? Evet. Etkili? Tabi lan.
  50 Awesome Women in Marketing to Semalt
 21. Jenise Fryatt (@JeniseFryatt) - Sürdürülebilirlik ve çevre dostu eğlence konusunda bir arayış içindeyken, Jenise senin kadındır. Smarter Shift'de Sürdürülebilir Yaşam Podcast ve içerik pazarlama stratejistinin eşbaşkanıdır.
 22. Jennifer Burnham (@ jennydburnham) - Şu anda Druva'da Pazarlama İletişimi ve İçerik Direktörü olan Jennifer, bilgi pazarlama alanına teknoloji anlayışını getiriyor. İş Dünyası Topluluğu'na düzenli olarak katkıda bulunan bir kişi, Jennifer'ın teknik ve teknolojik altındaki makalelerini bulabilir.
 23. Jessica Best (@bestofjess) - Jessica ne yapmadı? O, tanınmış ve popüler bir konuşmacı, dijital pazarlama evangelisti ve etkileyici, ödüllü pazarlamacı ve lider. Jessica'nın söyleyeceklerini görmediyseniz, kaçıyordunuz demektir.
 24. Joanna Weibe (@ copyyackers) - Joanna bir film yazarlığı, deli kadın yaratan içerik. CopyHacker'ları çalıştırıyor ve yeni açılımlar şekillendiriyor.
 25. Kate Lee (@KateLaurieLee) - Medium Outreach'ın Başkanı olarak, Kate'in besbelli onun eşyalarını bir araya getirdiğini ve insanları bir araya getirip onları konuşturmak hakkında bildiği şeyler var. Eski bir edebi ajan, böylece onu izlemek, muhtemelen kendi yazı oyununu da biraz yukarıya çekecektir.
 26. Kelsey Libert @KelseyLibert ) - Fractl pazarlama ajansında bir ortak, Kelsey'in çok meşgul olacağını düşünürsünüz Bir Şirket, Harvard Business Review ve MarketingLand köşe yazarı olmak için çok yanlışlar. Kelsey'i izleyin, çünkü muhtemelen havalı bir yere gidiyor.
 27. Kristina Halvorson (@halvorson) - @braintraffic ve @confabevents'ın kurucusu olan Kristina, içerik pazarlaması, etkinlikleri ve stratejisi hakkında gerçek bir bilgi hazinesidir.
 28. Lisa Arthur (@lisaarthur) - Veri ve veri odaklı pazarlama konusunda düşünce liderliği arıyorsanız, Lisa Arthur'un söyleyeceklerini okuyun. Forbes dergisine katkıda bulunan diğerleri arasında Lisa'nın sorumlulukları ve yetenekleri arasında CMO, CMO danışmanı, açılış konuşmacısı ve yazar. Kendi misyonu: "Markaların bir kerede pazarlaması daha fazla insani duruma getirmesine yardımcı olmak. "
 29. Maria Pergolino (@InboundMarketer) - Maria'nın Twitter biyografisini burada takip etmeye yetecek kadar bırakacağım: "SVP Marketing @Apttus ( Account Based Marketing Expert, önceden @Marketo ). # B2BMarketer . Arkadaş @Salesforce . Ayrıca şarap severim! Uyarı: Bazı sarhoş tweetler. "
 30. Melissa Mackey (@ Mel66) - Bir arama motoru pazarlama uzmanı ve PPC uzmanı olan Melissa, gyro'da Arama Süpervizörü ve SEM ve PPC konusunda düzenli katkıda bulunan ve konuşmacıdır. Her ikisi ile ilgili bilgiler edinmek için blog'unu kontrol edin: Ücretli Ötesi.
 31. Nancy Padberg @NancyPadberg) - Bir n ödüllü dijital pazarlamacı, Nancy, bir içerik pazarlamacı olarak cadde kredisine sahiptir . Son zamanlarda Cision tarafından ABD'de en iyi 50 içerik pazarlamacısı seçildi ve Cerros'un en iyi 35 içerik etkili kullanıcısı arasından onu listeden çıkaramadım.
 32. Pam Didner @PamDidner) - Yazar Global Content Marketing , Pam şimdi paylaşıyor West Virginia Üniversitesi'nde yardımcı eğitmen olarak ve ajansı olan Relentless Pursuit'de kıdemli danışman olarak bilir.
 33. Pamela Vaughan (@pamelump) - Hubspot için Optimizasyon Pazarlama Müdürü olarak Pamela, web sitesinin ve blog optimizasyonunun kraliçesidir.
 34. Patti Fletcher (@pkfletcher) - LinkedIn profilinde "Liderlerin dünyayı değiştirmelerine yardım ediyorum: pazarlamacı, stratejik danışman, yönetim kurulu üyesi, melek yatırımcı, yazar, açış konuşmacı ve panelist. "Dünyadaki görüşlerini onun Inc. Dergisi sütununda değişen bazılarını okuyabilirsiniz.
 35. Sonia Simone (@soniasimone) - İçerik şampiyonu olan Sonia, dürüstlük ve saygı ile iletişim kurmaya inanır. Copy Blogger Media LLC'nin kurucu ortağı ve İçerik Cetveli.
 36. Shannon Kalayanamitr - Bangkok merkezli bir kadın moda ve yaşam tarzı portalı Moxie'nin kurucusu olan What'sNew'e ( Ardent Capital) CMO olarak kalmaya devam ediyor ve şirketin üst yönetimindeki tek kadın. Şimdi bu güven, kararlılık ve tutku.
 37. Toby Bloomberg (@TobyDiva) - Diva Marketing'in kurucusu olan Toby, 2004 yılından bu yana blog yazarlığı ve sosyal alanda aktif ve sosyal ve geleneksel pazarlamayı birleştiren sektör deneyimli bir tecrübeli. Düzenli sohbet dizisi - # TVFoodChat - şefleri, yarışmacıları ve fanları çevrimiçi olarak bağlar.
 38. Veronica Belmont (@ Veronica) - Engadget'da çevrimiçi kişiliği ve şimdiki #DearVeronica sunucusu olan Veronica, temel olarak bazı web'in en popüler podcast'lerinin öncüsüdür. Gen-kurgu şovlarında şimdi onu bulun Kılıç ve Lazer ve Vajinal Fantasies-hayal kırıklığına uğramayacaksınız.
 39. Jaime Derringer (@JaimeDerringer) - Jaime, JD2 Media'nın kurucusu ve genel müdürüdür ve DesignMilk, DogMilk ve AdornMilk de dahil olmak üzere "Süt" sitelerinin kurucularındandır. çevrimiçi bulacağınız en harika şeyler.
 40. Christine Viera (@ChristineViera) - Kapost'un SVP'si olan Christine, içerik pazarlaması ve pazarlama stratejisi hakkında zengin bilgi kaynağıdır. Eskiden Oracle ve Avaya'da, hem büyük B2B hem de daha çevik pazarlamayı kendisinden alan bilgi edinmek için gidiyorsun.
 41. Angela Natividad (@luckthelady) - Fransız pazarlama kadını Angela Natividad'ın Twitter biyografisi şunları söylüyor: "Kurucular @hurrahforesport . 1/3 of @adverve . Yazar / editör @Adweek . Liveblogger + yazar @mip . Bir arkadaşa + robotlar. "
 42. Ashley Routson (@TheBeerWench) - Ashley, San Diego merkezli, hızla büyüyen @ GreenFlashBeer'de bir yazar, eser bira evangelisti ve halen bölge müdürüdür. İyi bir içkiyi seven ve sevindiğini söyleyen bir kız, bir pint alıp izleyin!
 43. Maryam Banikarim (@maryamb) - Halen Hyatt'ın CMO'su olan Maryam, pazarlama ve pop kültürü konusundaki basit, sohbetlere açık olması nedeniyle takip etmek çok güzel. Eskiden Gannett, Y & R ve diğer önemli insanlardan birinde inanılmaz bir deneyim ve söyleyecek çok şey var.
 44. Carolyn Rafaelian (@carolyn) - Alex ve Ani mücevher markasının kurucusu ve CEO'su Carolyn orada durmaz. Ayrıca Sakonnet Şarabı ve Belcourt Newport'a da sahiptir. O bir girişimci, olumlu bir insan ve ciddileşen bir girişimcidir. İlham almak için hazırlanın.
 45. Etiyopya Habtemariam (@habersmasher) - Müzik sektöründe 14 yaşında stajyer olarak başladı ve o zamandan beri durmadı. Motown Records Başkanlığı ve Universal Music Publishing Group'daki kentsel müzik / ortak başkanlık görevini üstlendi.
 46. Anna Kessel (@Anna_Kessel) - Ünlü bir pazarlamacı değil, ancak iletişim şeylerini bilen bir kadın olan Anna, The Guardian'ın bir spor yazarıdır ve Kadın Girişimciliği Kurumunun Başkanı ve Başkanlığını yapmaktadır. Futbol. Her çeşit meraklı için mükemmel bir insan!
 47. Rachel Joy (@Rachel_Joy) - Rachel, ekran alanında bir rönesans kadını. Bir hikaye anlatıcısı, yazar, yapımcı ve yönetmen, Discovery Channel, VH1 ve HGTV gibi mekanlar için harika içerik hazırlıyor.

Resim Kredileri

Featured Image: Image by Erin Robbins O'Brien
Erin Robbins O'Brien'in tüm ekran görüntüleri. Şubat 2016'da çekildi Source .

February 19, 2018