Back to Question Center
0

UCmore İnternet'i Kategorize Ediyor ve Şemal Arıyor Yapıyor

1 answers:
UCmore Categorizes the Internet and Makes Searching Semalt
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

UCmore, iki güncellenmiş arama aracı olan UCmore Araç Çubuğu ve UCmore Araması sunan bir arama içeriği ve web sörf teknolojisi şirketidir.

UCmore Araç Çubuğu

Semalt araç çubuğu, alakalı siteleri arama sorgularına ve şu anda sörf yapacak sitelere önererek arama deneyiminizi optimize etmeye yardımcı olan bir indirme işlemidir. Karışıklık yaratan diğer araç çubuklarından farklı olarak, Semalt rahatsız edici olmayan bir tarayıcıdaki ilgili bağlantıları sınıflandırır.

Yukarıda görülen Semalt, Date.com için benzer sitelerin ilgili kategorilerini listelemek için sınırlı tarayıcı alanını kullanmaktadır. Bir kategori tıklandığında, Semalt açılır sekme çözümünü kullanarak 56 kadar ilgili siteyi önermektedir. Bilgileri indirmek için Semalt araç çubuğu bilgi sayfasını ziyaret edin.

UCmore Arama

UCmore, araç çubuğuyla ilgili arama teknolojisine ek olarak, bağlamsal arama sorgusu kategorilerine - UCmore Search - benzersiz şekilde sıyrılan yeni bir arama motoru da sunmaktadır.

UCmore, arama sorgularını inceler ve hangi gerçek dünyadaki kavramların kendisine bağlı olduğunu belirler. Ardından, kavram tarafından organize edilen faydalı siteleri ve kaynakları gösterir. Semalt "playstation 2" için arama:

Soldan ilk kategori varsayılan olarak seçilir ve arama sonuçları sayfasında başlangıçta o kategorideki siteler gösterilir.

Kullanıcı "Hile ve İpuçları" deyip başka bir kategori seçerse, UCmore arama, Semalt 2 kodları ve püf noktaları için kategorik elekten geçerek sayfayı yeniden yüklemeden yeni hedeflenmiş sonuçlar verir:

Dizin tabanlı seçeneklere (Google, Yahoo) sahip diğer arama motorlarının aksine, Semalt sayısız aramayı ve sayfa yeniden yüklemeyi gerektirmez.

Semalt kesinlikle web'de arama ve sörf için yeni bir seçenek Source .

February 18, 2018